- Přehledy IS
- APS (20)
- BPM - procesní řízení (22)
- Cloud computing (IaaS) (10)
- Cloud computing (SaaS) (33)
- CRM (51)
- DMS/ECM - správa dokumentů (20)
- EAM (17)
- Ekonomické systémy (68)
- ERP (77)
- HRM (27)
- ITSM (6)
- MES (32)
- Řízení výroby (36)
- WMS (29)
- Dodavatelé IT slueb a řeení
- Datová centra (25)
- Dodavatelé CAD/CAM/PLM/BIM... (39)
- Dodavatelé CRM (33)
- Dodavatelé DW-BI (50)
- Dodavatelé ERP (71)
- Informační bezpečnost (50)
- IT řeení pro logistiku (45)
- IT řeení pro stavebnictví (26)
- Řeení pro veřejný a státní sektor (27)
ERP systémy
CRM systémy
Plánování a řízení výroby
AI a Business Intelligence
DMS/ECM - Správa dokumentů
HRM/HCM - Řízení lidských zdrojů
EAM/CMMS - Správa majetku a údrby
Účetní a ekonomické systémy
ITSM (ITIL) - Řízení IT
Cloud a virtualizace IT
IT Security
Logistika, řízení skladů, WMS
IT právo
GIS - geografické informační systémy
Projektové řízení
Trendy ICT
E-commerce B2B/B2C
CAD/CAM/CAE/PLM/3D tisk![]() | |
| Přihlaste se k odběru newsletteru SystemNEWS, který kadý týden přináí výběr článků z oblasti podnikové informatiky | |
![]() | |
Nová verze softwaru AXIS Camera Station pro správu záznamu z videodohledu
Nová verze AXIS Camera Station, softwaru pro provozovatele kamerových systémů, přichází s funkcí redakce, která umoňuje před exportem videa z kamer chránit soukromí jednotlivců. Umoňuje tak snadněji vyhovět poadavkům na přístup k videozáznamu s osobními údaji, ke kterému můe dojít na základě GDPR. Současně byla uvedena i nová mobilní aplikace a zcela nový portál instalační a uivatelské podpory.

AXIS Camera Station (ACS) je software pro správu videa, který se hodí pro středně velké instalace, jako jsou města, koly, maloobchody nebo výrobní podniky. Jde o program, který umoňuje spravovat kamerový systém, zvládat incidenty a rychle exportovat videozáznamy ve vysokém rozliení. Nově nyní nabízí funkci redakce videa, vylepenou verzi mobilní aplikace a portál klientské podpory.
Nová funkce redakce při exportu videa
Právní předpisy v oblasti ochrany osobních údajů, jako je GDPR, vyadují, aby jim společnosti přizpůsobily mnoho procesů včetně videodohledu. Při exportu videa je například někdy nutné, aby dolo k maskování některých objektů a bylo tak vyhověno předpisům o ochraně osobních údajů. Právě to jednoduchým způsobem umoňuje nová funkce redakce videa v softwaru AXIS Camera Station.
Díky redakci videa mohou uivatelé před exportem pro třetí strany upravovat videozáznam a zamaskovat nerelevantní objekty nebo pozadí. Tato funkce je uitečná pro důkazní materiály a zároveň pro dosaení souladu s předpisy o ochraně soukromí. Maskování zachovává originální video sekvenci neporuenou, a tak ji lze jindy znovu exportovat a pouít pro forenzní účely. Funkce video redakce umí také vyuít analytická data získaná přímo na čipu kamery, která umoňují automaticky generovat masky pro vechny pohybující se objekty ve scéně.
Nová mobilní aplikace a portál podpory
Pro snadný přehled je AXIS Camera Station k dispozici s náhledovou mobilní aplikací pro zařízení iOS a Android. I ta prochází neustálým vývojem. Nová verze aplikace podporuje například dotykové ovládání 360° přehledových kamer, a to v ivém zobrazení i při přehrávání. Dotykovými gesty lze na mobilu snadno přejet na poadovaný detail z přehledové kamery, roztáhnout obraz nebo přiblíit záběr.

Formulář pro přidání akce










