facebook LinkedIN LinkedIN - follow
Aktuality -> Podnikové aplikace a služby - 13. 7. 2021 - Ing. Lukáš Grásgruber

Nová funkce v Acronis Cyber Protect Cloud pro zastavení e-mailových hrozeb

Společnost Acronis rozšířila svou platformu Acronis Cyber Protect Cloud pro zajištění kybernetické bezpečnosti o nástroj Advanced Email Security pro ochranu elektronické pošty, která je stále častěji zdrojem kybernetických hrozeb. Nová funkce, která je postavena na technologii Perception Point, umožňuje poskytovatelům služeb, kterým je platforma Cyber Protect Cloud určena, snadno rozšířit existující zabezpečení zákazníků o ochranu před e-mailovými útoky.Nativní integrace e-mailové ochrany do Acronis Cyber Protect Cloud znamená, že MSP poskytovatelé mohou využít jedno řešení k pokrytí potřeb kybernetické ochrany mailboxů svých zákazníků, včetně Microsoft 365, Google Workspace či Open X-change. Advanced Email Security chrání před veškerými e-mailovými hrozbami včetně spamů, phishingu a spoofingu, podvodnými BEC e-maily, pokročilými ATP hrozbami, a dokonce i před zero-day malwarem.

„E-mail je obchodně kritická infrastruktura pro všechny organizace, ale bohužel také hlavní vektor kybernetických útoků,“ řekl Jan-Jaap Jager ze společnosti Acronis a dodal: „Balíček Advanced Email Security spojuje to nejlepší z technologie společnosti Perception Point s ucelenou kybernetickou bezpečností, ochranou dat a ochranou koncových bodů v rámci Acronis Cyber Protect Cloud.“

Pomocí nástroje Advanced Email Security mohou MSP pro své zákazníky nastavit zabezpečení, které dokáže automaticky:

  • Zastavit phishingové a spoofingové útoky s využitím nejmodernějších AI technologií a algoritmů;
  • Detekovat pokročilé techniky, které obcházejí tradiční obranu, využívané ke skrytí škodlivého obsahu;
  • Eliminovat malwarové a e-mailové hrozby, jako jsou ATP hrozby či zero-day útoky, schopné překonávat konvenční zabezpečení.

 
  

- Inzerce -

On-line konference VMworld 2021: stovky přednášek a tutoriálů zdarma

VMworld 2021Základem úspěchu každého byznysu je v dnešní době schopnost inovovat a přizpůsobovat se požadavkům trhu, a to rychle. Dle výzkumu Forrester 88 % zástupců firem potvrzuje, že spokojenost zákazníků je přímo závislá na zlepšování a inovacích jejich aplikací.

  

- Inzerce -

Video, se kterým konečně pochopíte rozdíl mezi běžným a moderním úložištěm

DellI mezi IT specialisty stále převládá názor, že datové úložiště je komodita. Dochází místo? Dokoupíme další diskové pole. Opak je ale pravdou. Moderní datová úložiště mají řadu funkcí a schopností, které uživatelům poskytují zajímavé konkurenční výhody.