- Přehledy IS
- APS (25)
- BPM - procesní řízení (23)
- Cloud computing (IaaS) (10)
- Cloud computing (SaaS) (31)
- CRM (52)
- DMS/ECM - správa dokumentů (19)
- EAM (17)
- Ekonomické systémy (68)
- ERP (75)
- HRM (28)
- ITSM (6)
- MES (33)
- Řízení výroby (36)
- WMS (28)
- Dodavatelé IT služeb a řešení
- Datová centra (25)
- Dodavatelé CAD/CAM/PLM/BIM... (41)
- Dodavatelé CRM (38)
- Dodavatelé DW-BI (50)
- Dodavatelé ERP (66)
- Informační bezpečnost (48)
- IT řešení pro logistiku (48)
- IT řešení pro stavebnictví (26)
- Řešení pro veřejný a státní sektor (27)
Tematické sekce


















Branžové sekce
![]() | Přihlaste se k odběru zpravodaje SystemNEWS na LinkedIn, který každý týden přináší výběr článků z oblasti podnikové informatiky | |
![]() | ||
Partneři webu
Aktuality -> Podnikové aplikace a služby - 19. 2. 2008
Migrace dat na jakékoliv storage zařízení
Nové řešení SGI umožňuje migraci dat napříč platformami



Virtualizace storage, poskytovaná běžným způsobem přidělení a správy různých storage zdrojů, se stala v posledních letech populární. Mnoho virtualizačních nástrojů ale mělo problémy udržet krok se zvyšující se složitostí IT prostředí.
Diskutované nové řešení zlepšuje způsob jakým je virtualizace prováděna prostřednictvím přesunu obsahu migrace, pokrokových datových služeb a správy storage na úrovni SAN (storage area network). Využívá virtualizační technologii StoreAge od LSI. Software pro správu StoreAge centralizuje v organizaci správu SAN a toto řešení umožňuje uživatelům snadnou migraci dat určením zdrojového souboru dat a volného cílového prostoru pro tato data. Transakční schopnosti umožní IT administrátorům obnovu dat z jakéhokoliv přesunu, dokud nebudou ujištěni o úspěšném přesunu dat.
SGI řešení Virtualized Storage Migration poskytuje jednotný společný soubor nástrojů napříč několika SAN a dalšími storage platformami. Umožňuje podnikům migraci dat z jakéhokoli storage zařízení na kterékoliv jiné. Zároveň si mohou IT administrátoři vybrat kolik z jejich současného prostředí si přejí převést a rozmístit příslušný počet nových storage zařízení dle potřeby. To může podnikům významně snížit přímé náklady, protože nebudou muset rozsáhle investovat do primárního storage zařízení. Dojde také k odstranění nutnosti integrovat všechna zařízení najednou do prostředí Virtualized Storage Migration. Společnosti se rovněž vyhnou dalším nákladům a narušením ve formě ztracených přístupů do podnikových aplikací a dat, protože mohou přemístit data za běhu aplikací, které zůstávají online a provozuschopné.
Nové řešení SGI společnostem kromě jiného poskytuje přístup k vyspělejším datovým službám, které jsou typicky dostupné jen u nákladných primárních storage platforem. Služby jako replikace, mirroring, disaster recovery a fast recovery aplikací jsou s tímto řešením přístupné a mohou být centrálně řízeny přes software StoreAge založený na SAN technolog ii od společnosti LSI.
Řešení SGI Virtualized Storage Migration, které zahrnuje hardware, software a služby, je dodáváno, implementováno a podporováno za využití SGI expertízy. Jako přidanou službu, poskytují certifikovaní profesionálové SGI odborný servis. Tým dodavatele úzce spolupracuje při každé implementaci od první objednávky až po dodání a dohlíží na to, aby každý projekt naplnil rámec toho, co bylo se zákazníkem sjednáno včetně časového harmonogramu a rozpočtu.
![]() ![]() | ||||||
Po | Út | St | Čt | Pá | So | Ne |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | |
7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 |
14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 |
21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 |
28 | 29 | 30 | 1 | 2 | 3 | 4 |
5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 |
IT Systems podporuje
Formulář pro přidání akce
Další vybrané akce
15.5. | Konference SCADA Security |
22.5. | Akce pro automobilové dodavatele "3DEXPERIENCE... |
12.6. | Konference ABIA CZ 2025: setkání zákazníků a partnerů... |
29.9. | The Massive IoT Conference |