facebook

Mailkit spustil novou verzi e-mailingového nástroje

Společnost Mailkit, tvůrce a provozovatel stejnojmenného nástroje pro rozesílání a správu e-mailingových kampaní, spustila jeho novou verzi. Oproti stávající se vyznačuje jednodušší obsluhou a příjemnějším a přehlednějším uživatelským prostředím. Další vylepšení se připravuje na začátek roku 2018 a bude souviset s blížícím se začátkem platnosti nařízení o ochraně osobních údajů GDPR. Na vývoji nové verze Mailkit pracoval téměř dva roky a zohlednil přitom více než dvě stovky požadavků klientů.“Naší snahou nebylo přidávat nové funkce. To jsme dělali předchozích 8 let. Spíše jsme chtěli, aby ty stávající byly lépe přístupné uživatelům. Ti tak nově mohou sami ovládat funkce, jejichž nastavování bylo dříve poměrně složité a museli se v mnoha případech obracet na zákaznickou podporu. Nyní vše zvládnou sami,” vysvětluje Jakub Olexa, jednatel společnosti Mailkit.

Změn se dočkaly reporty, které se více přizpůsobily potřebám marketérů. Změnil se i způsob, jakým jsou v nich prezentována data. Nyní z nich lze nejen lépe vyčíst trendy a ekonomické výsledky kampaní, ale také jednotlivých segmentů příjemců.

Nový editor přináší i zásadní zjednodušení editace kampaní, kde nadále zůstala zachována možnost přímé editace pro pokročilé uživatele, novinkou je však drag & drop sestavování kampaní z šablon a jejich bloků a in-line editor. Ten umožňuje u šablon a bloků předem definovat oblasti, které je možné snadno editovat a zajistit tak konzistentní kvalitu výstupu.

Vylepšení se dočkaly i možnosti podmíněných doručení, kde jsou nově k dispozici komplexnější dotazy na více úrovních, a to včetně podmínek vázaných na předchozí reakce příjemců.


 
  

- Inzerce -

COMES WMS pro interní logistiku a digitalizaci továrny

COMESV podnikové praxi existuje celá řada skladových systémů. Většina z nich je integrovaná jako pevná součást informačních účetních systémů. Některé systémy jsou funkčně jednoduché (např. neumí evidovat šarže surovin) a řeší se v nich pouze příjem surovin a expedice výrobků. Výrobu mají za takzvanou „černou skříňku“.

  

- Inzerce -

Přínosy informačního systému Dialog 3000Skylla po napojení na výrobní i předvýrobní procesy

ControlInformační systémy jsou do firem nasazovány z různých důvodů. Někdy to může být kvůli zpřehlednění všech procesů, zanesení veškerých firemních dat do jednoho místa apod. Je totiž nesporným přínosem, že ERP systém dodá podnikovým datům určitý řád. Tím však využití ERP systému nemusí končit a obchodní i výrobní společnosti mohou z implementace moderního ERP systému vytěžit mnohem víc.

Soutěž - herní sety Trust
Časopis IT Systems / Odborná příloha Kalendář akcí
IT Systems - předplatné
RSS kanál