facebook LinkedIN LinkedIN - follow
Aktuality -> IT Projekty - 31. 7. 2015

LUCO klima využívá IS HELIOS Orange

Společnost LUCO klima, jejíž hlavní činností jsou dodávky, montáže a servis chladírenských průmyslových a klimatizačních technologií, včetně regulačních systémů k těmto technologiím, implementovala na jaře 2015 informační systém HELIOS Orange z produkce Asseco Solutions. V předchozích letech zde pracovníci i management využívali systém pro řízení servisu a ekonomický systém, které již však s růstem firmy nedokázaly pokrýt její potřeby. U obou původních softwarů postrádal management společnosti např. možnost evidence denních výkazů práce zaměstnanců k jednotlivým zakázkám (pro správné a rychlé vyhodnocení zakázek), provázanost systémů či jednoduchost tvorby dokumentů opakujících se dokladů, jejich plánování atp.Implementace systému HELIOS Orange byla dokončena 30. dubna letošního roku a od té doby je zde systém v plném provozu.

 

Ve společnosti LUCO klima jsou implementovány tyto moduly a funkcionality: Účetnictví, Mzdy, Banka, Pokladna, Majetek, Fakturace, Sklady, Kompletace, Nabídky, objednávky a rezervace, Zakázky, Firemní aktivity, Manažerské rozhraní MS Excel a Nástroje přizpůsobení a uživatelské editory. Modul Firemní aktivity byl upraven dle potřeb společnosti LUCO klima a je využíván hlavně v oblasti služeb.


 
  

- Inzerce -

Neuvážené kliknutí může ohrozit celou firmu

VodafoneJedno neuvážené kliknutí myší může stát firmu velké peníze nebo ji dokonce položit. Řeč je o kyberú­to­cích, jejichž počet rok od roku narůstá. Hackeři přitom sází zejmé­na na laxnost malých a středních firem v oblasti zabezpečení.

  

- Inzerce -

PATRON-IT staví svůj monitorovací systém na technologii N-able

Martin Haller (vlevo) a Martin Melich, spoluzakladatelé PATRON-ITSpolečnost PATRON-IT je jednou z nejrespektovanějších českých společností, které se specializují na IT bezpečnost. Její hlavní činností jsou dodávky SaaS (Security as a Service) služeb s garancí bezpečnosti a obrany proti útokům.