Aktuality -> IT Projekty - 22. 12. 2021 - Ing. Lukáš Grásgruber

LOMAX nasadí nový konfigurátor pro B2B partnery

LOMAXSpolečnost LOMAX, která je největším českým výrobcem garážových vrat, se rozhodla pro implementaci řešení Infor CPQ. Jde o konfigurátor produktů, který bude součástí nového B2B portálu pro konfiguraci sekčních, posuvných a křídlových vrat, rolovacích systémů a venkovních žaluzií. Rozšiřující modul Infor 3D Design Automation umožní po konfiguraci generování 3D výstupů v různých formátech. Vše bude napojeno na stávající ERP systém HELIOS iNuvio.



Řešení Infor CPQ dodá LOMAXu společnost ITeuro. Dokončení projektu je naplánováno na březen 2022. „Kvalitní konfigurátor pro B2B partnery vnímáme jako nezbytnou součást zlepšování a zrychlení prodejních procesů. Vybrali jsme si Infor CPQ jako osvědčený produkt s prokazatelnými přínosy. Reference ITeuro nám jednoznačně potvrdily jak vhodnost řešení pro naše potřeby, tak firmy ITeuro jako dodavatele,“ říká Radek Dufek, jednatel a obchodní ředitel společnosti LOMAX.

foto: Komfort.cz


 
  

- PR -

MyPersonas: Vytvořte své digitální dvojče a uvolněte si ruce

Společnost GFI Software nedávno představila řešení MyPersonas, nástroj pro generování odpovědí na otázky zákazníků v reálném čase. MyPersonas je řešení založené na umělé inteligenci (AI), které firmám dovoluje vytvořit digitální klony klíčových zaměstnanců umožňující okamžitě a kvalifikovaně a odpovídat na opakující se každodenní požadavky s využitím veškerých firemních informací. Každá MyPersona je vytvořena na základě znalostí zaměstnance, kterého zastupuje, což znamená, že může reagovat stejně jako tento zaměstnanec. MyPersonas jsou k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu a mohou komunikovat ve více než 160 jazycích.

  

- PR -

Synology BC800Z

Nová generace dohledových kamer


Synology BC800Z představuje moderní a komplexní pojetí dohledového řešení, které propojuje kvalitní optiku, 4K rozlišení, hybridní osvětlení a inteligentní edge AI. Pro průmyslové podniky, distribuční centra, dopravní areály nebo zabezpečení objektů kritické infrastruktury jde o výrazný krok vpřed. Kamera nabízí flexibilitu, která dříve vyžadovala specializované PTZ systémy nebo rozsáhlou backend analytiku — a zároveň výrazně zjednodušuje provoz i integraci.