Asseco Helios 2
facebook LinkedIN LinkedIN - follow
Aktuality -> IT Projekty - 20. 12. 2019

Komerční banka má novou aplikaci pro iOS od Cleverlance

CleverlancePo úspěšné realizaci modernizované aplikace Mobilní banka a Mobilní banka business pro operační systém Android, se Komerční banka rozhodla i pro modernizaci aplikací pro iOS. Obrátila se přitom opět na vývojářská společnost Cleverlance, s níž Komerční banka dlouhodobě spolupracuje. Cleverlance zajistila analýzu, vývoj i funkční testování aplikace.Nová aplikace klade hlavní důraz na snadné a rychlé používání. I proto má nové zjednodušené ovládání a v menu se nachází pouze pět položek, což zajišťuje větší přehlednost. Aby bylo při takovéto redukci ovládání bankovnictví stále intuitivní, proběhlo rozsáhlé uživatelské testování ověřující jeho funkčnost.

Jednotlivé transakce si nyní lze v prostředí aplikace zobrazit ve větším detailu než v dřívější verzi. Další novinkou je zobrazení PINu k platebním kartám i možnost okamžitých plateb a stahování výpisů a daňových potvrzení k produktům Komerční banky. Uživatel si také nyní může zvolit světlý nebo tmavý design prostředí. Při vývoji vznikla také unikátní iOS knihovna více, než 120 bankovních grafických komponent, které byly použity při předělání všech stávajících obrazovek aplikace. Těch je v celém prostředí více než 400. Pro Komerční banku tak byla vytvořena zcela nová platforma, která vychází z nového designového manuálu KB.

„Vážíme si důrazu, který Komerční banka klade na inovativní technologie a design v digitálním bankovnictví. Představuje to pro nás zajímavé vývojářské příležitosti i výzvy, ve kterých můžeme uplatnit své zkušenosti a zároveň posunout stávající technologické hranice o kus dál.“ řekl ke spolupráci s Komerční bankou Petr Škoda ze společnosti Cleverlance.

„Díky Cleverlance se naše aplikace k uživatelům iPhonů i iPadů dostane ještě před Vánocemi. Těšíme se, že naši zákazníci ocení veškerá vylepšení.“ dodal Petr Kovář z Komerční banky.


 
  

- Inzerce -

Ulovte a zlikvidujte kyberhrozbu se Sophos Academy!

Moderní kybernetické hrozby nám nedávají na výběr. Organizace se musí proaktivně chránit i pomocí lovců hrozeb. Chcete se také stát skutečným lovcem hrozeb? Zaregistrujte se na Sophos Threat Hunting Academy 2021.

  

- Inzerce -

Jak na automatizaci ve výrobní firmě

SoliteaRychlé tempo moderní doby a zvyšující se spotřebitelské nároky kladou čím dál větší důraz na preciznost výroby. Pokračující pandemie covidu-19 pak k tomu přidává i tlak na efektivitu a časovou přesnost dodávek.