facebook
Aktuality -> IT Projekty - 20. 12. 2019 15:34

Komerční banka má novou aplikaci pro iOS od Cleverlance

CleverlancePo úspěšné realizaci modernizované aplikace Mobilní banka a Mobilní banka business pro operační systém Android, se Komerční banka rozhodla i pro modernizaci aplikací pro iOS. Obrátila se přitom opět na vývojářská společnost Cleverlance, s níž Komerční banka dlouhodobě spolupracuje. Cleverlance zajistila analýzu, vývoj i funkční testování aplikace.Nová aplikace klade hlavní důraz na snadné a rychlé používání. I proto má nové zjednodušené ovládání a v menu se nachází pouze pět položek, což zajišťuje větší přehlednost. Aby bylo při takovéto redukci ovládání bankovnictví stále intuitivní, proběhlo rozsáhlé uživatelské testování ověřující jeho funkčnost.

Jednotlivé transakce si nyní lze v prostředí aplikace zobrazit ve větším detailu než v dřívější verzi. Další novinkou je zobrazení PINu k platebním kartám i možnost okamžitých plateb a stahování výpisů a daňových potvrzení k produktům Komerční banky. Uživatel si také nyní může zvolit světlý nebo tmavý design prostředí. Při vývoji vznikla také unikátní iOS knihovna více, než 120 bankovních grafických komponent, které byly použity při předělání všech stávajících obrazovek aplikace. Těch je v celém prostředí více než 400. Pro Komerční banku tak byla vytvořena zcela nová platforma, která vychází z nového designového manuálu KB.

„Vážíme si důrazu, který Komerční banka klade na inovativní technologie a design v digitálním bankovnictví. Představuje to pro nás zajímavé vývojářské příležitosti i výzvy, ve kterých můžeme uplatnit své zkušenosti a zároveň posunout stávající technologické hranice o kus dál.“ řekl ke spolupráci s Komerční bankou Petr Škoda ze společnosti Cleverlance.

„Díky Cleverlance se naše aplikace k uživatelům iPhonů i iPadů dostane ještě před Vánocemi. Těšíme se, že naši zákazníci ocení veškerá vylepšení.“ dodal Petr Kovář z Komerční banky.


 
Atos
  

- Inzerce -

Při testování nových vozů pomáhá Samsung Knox: příručka, navigace i určování polohy v jednom

SamsungBezpečnostní platforma Samsung Knox sehrála výraznou roli při představování Škody Karoq. Knox Configure a Knox Manage pomohly připravit stovky vozů pro dovozce a obchodníky.

  

- Inzerce -

Ransomware, hybridní spisy, docházkové systémy a text mining

IT Systems 3/2020Březnové vydání IT Systems jsme připravovali v situaci, kdy je prakticky celý svět zasažen pandemií nového koronaviru. Ať bude další vývoj pandemie jakýkoli, je zřejmé, že nás koronavir zastihl v mnoha ohledech nepřipravené. Podobně nepřipravení jsme ovšem často i proti virům v kybernetické podobě. I proto jsme jako téma na obálku aktuálního vydání zvolili ransomware, tedy vir, který představuje vážnou hrozbu pro informační systémy, na nichž jsme stále více závislí.