Asseco Helios 2
facebook LinkedIN LinkedIN - follow
Aktuality -> IT Projekty - 15. 1. 2009

Internetové sázení pro SAZKU

V pondělí 5. ledna 2008 spustila společnost SAZKA do provozu plnohodnotné kurzové sázení na internetu. Dodavatelem řešení je softwarová společnost ecommerce.cz, která pro SAZKU již dříve dodala nejen komplexní řešení pro internetové kurzové sázení postavené na vlastním produktu eBet System pro provozování internetových sázek a her, ale realizovala také například internetový portál společnosti, který zastřešuje všechny webové portály a služby nabízené společností SAZKA. Díky řešení společnosti ecommerce.cz mohou nyní sázející u společnosti SAZKA uzavírat kurzové sázky on-line na internetu bez nutnosti telefonického potvrzení a chození do kamenné sběrny. Na produktech a řešeních společnosti ecommerce.cz jsou nyní u společnosti SAZKA provozovány například elektronické kasino bez reálných peněz, kurzové sázky, Klub SAZKA a další služby. 
  

- Inzerce -

Jak na automatizaci ve výrobní firmě

SoliteaRychlé tempo moderní doby a zvyšující se spotřebitelské nároky kladou čím dál větší důraz na preciznost výroby. Pokračující pandemie covidu-19 pak k tomu přidává i tlak na efektivitu a časovou přesnost dodávek.

  

- Inzerce -

Přejděte na cloud pomocí řešení QNAP

Objevte možnosti hybridních cloudových aplikací QNAP


QNAPCloud je dnes klíčovým pojmem v odvětví IT, ať už se budeme bavit o ukládání dat, sdílení souborů či vzdáleném přístupu až po vzdálené zálohování. Společnost QNAP poskytuje různá cloudová řešení, která integrují veřejné cloudové služby pro spolupráci s QNAP NAS a usnadňuje tak podnikům implementaci hybridních cloudových aplikací s vyšší nákladovou efektivitou, flexibilitou a bezpečností.