Asseco Helios 2
facebook LinkedIN LinkedIN - follow
Aktuality -> IT Projekty - 19. 7. 2010

Implementace CTS ve Slovenské spořitelně

Společnost Cleverlance Enterprise Solutions implementuje ve Slovenské spořitelně své řešení Clever Trading Solution (CTS). CTS bude pokrývat veškeré funkcionality v oblasti obchodování s cennými papíry na Burze cenných papírů v Bratislavě. Součástí projektu je také implementace rozhraní na slovenský Centrální depozitář cenných papírů, přizpůsobení platným požadavkům slovenské legislativy a rozšíření CTS o pobočkové řešení. Klíčovým přínosem CTS pro Slovenskou spořitelnu je snížení operačních nákladů spojených s údržbou a budoucím rozvojem ve specifických podmínkách slovenského trhu. Významným přínosem bude synergie obchodního modelu Slovenské a České spořitelny v oblasti obchodování s cennými papíry.


 
  

- Inzerce -

Počítač Spaceborne Computer-2
od Hewlett Packard Enterprise
pomáhá zrychlit průzkum vesmíru

HPESpolečnost Hewlett Packard Enterprise (HPE) pomůže urychlit průzkum vesmíru a zvýšit soběstačnost astronautů tím, že vůbec poprvé umožní zpracování dat v reálném čase prostřednictvím svého komerčně dostupného řešení edge computing.

  

- Inzerce -

Přejděte na cloud pomocí řešení QNAP

Objevte možnosti hybridních cloudových aplikací QNAP


QNAPCloud je dnes klíčovým pojmem v odvětví IT, ať už se budeme bavit o ukládání dat, sdílení souborů či vzdáleném přístupu až po vzdálené zálohování. Společnost QNAP poskytuje různá cloudová řešení, která integrují veřejné cloudové služby pro spolupráci s QNAP NAS a usnadňuje tak podnikům implementaci hybridních cloudových aplikací s vyšší nákladovou efektivitou, flexibilitou a bezpečností.