facebook
Aktuality -> Analýzy - 18. 1. 2018 9:34

Iftest, specialista na lékařskou a průmyslovou elektroniku, nasadí nový ERP systém

IftestSpolečnost Iftest se rozhodla pro radikální modernizaci IT podpory obchodních procesů, když nasadí nový ERP systém jak ve své centrále ve Švýcarsku, tak i ve své dceřiné společnosti na Slovensku. Informační systém IFS Applications 9 v obou závodech nahradí stávající ERP řešení, které už nebylo schopno vyhovět požadavkům rostoucí společnosti. Nové řešení IFS bude využíváno napříč celou společností a zasáhne do oblastí plánování materiálu, logistiky, výroby, prodeje, marketingu, řízení kvality, správy dokumentů, účetnictví i lidských zdrojů.


Soutěž - reproduktory Trust

Implementace nového systému by měla přinést výhody, zlepšit podmínky pro práci a zvýšit tak produktivitu více než 200 zaměstnanců společnosti Iftest, kteří budou řešení společnosti IFS pravidelně používat. Iftest totiž plánuje implementovat nové řešení do ústředí společnosti ve švýcarském Wettingenu v kantonu Aargau i do závodu dceřiné společnosti QESS s.r.o. ve slovenském městě Jaklovce.

Cílem implementace IFS Applications 9 je tak podpořit obchodní procesy napříč celou společností Iftest, zajistit nepřetržitý tok informací firmou, zvýšit transparentnost a zrychlit reakce zaměstnanců.

„Hledali jsme moderní řešení ERP, které co možná nejkomplexněji vyhoví našim specifickým požadavkům, aniž by bylo potřeba provádět příliš úprav. Takovéto řešení jsme nalezli v produktu IFS Applications 9,“ prohlásil Christian Kupper, výkonný ředitel společnosti Iftest a dodal: „Bylo pro nás klíčové, aby se vždy využívala nejnovější verze produktu, aniž by nás příliš zatěžovaly složité aktualizace. Proto jsme uvítali, že systém IFS Applications 9 je navržen pro fungování v ,nestárnoucím‘ režimu, který značně zjednodušuje implementaci aktualizací a upgradů.“


 
  

- Inzerce -

Roboti, chatboti, blockchain a štíhlé IT

Nenechte si ujít nové vydání časopisu IT Systems


IT Systems 1-2/2018Do nového roku vstupujeme jako obvykle dvojčíslem, do kterého jsme opět připravili pestrou nabídku témat, mezi nimiž bych chtěl upozornit především na chatboty. Aplikace, které dokáží autonomně komunikovat se zákazníkem nebo například uchazečem o práci, se totiž velmi rychle prosazují v mnoha odvětvích.

  

- Inzerce -

Nezapomněli jste si prodloužit předplatné časopisu IT Systems?

IT SystemsZačátek nového roku je nejen obdobím, kdy už se pomalu začínají rozplývat mnohá novoroční předsevzetí. Je také obdobím, kdy je třeba provést řadu každoročně se opakujících činností. V případě všech IT manažerů a IT profesionálů by mezi nimi nemělo chybět prodloužení předplatného časopisu IT Systems.