GFI MailArchiver je nově k dispozici pro uživatele smartphonů

GFI Software uvedla na trh inovaci produktu GFI MailArchiver. Řešení pro správu elektronické pošty je nyní k dispozici i pro iPhone, BlackBerry a platformu Android. Uživatelům chytrých telefonů produkt umožňuje spravovat a archivovat emailovou komunikaci skrze optimalizovaný webový portál.



Společnost tak podle svých slov reaguje na nárůst objemu podnikové emailové komunikace a rozšiřování chytrých telefonů. Martin Říha z české pobočky GFI komentuje inovaci produktu tím, že do emailů čím dál častěji přechází i obchodní workflow, což vyvolává potřebu snadného přístupu k elektronické komunikaci a jejího uchovávání.

 

Administrátoři mohou prostřednictvím GFI MailArchiver specifikovat, které e-maily a přílohy se mají uchovat, například na základě velikosti a typu souboru, a zároveň definovat, jak dlouho mají různé typy souborů zůstat v archivu. Tím může řešení šetřit úložné zdroje.


 
  

- PR -

MES jako nativní součást ERP?

S IFS Cloud žádný problém


Oblast výroby se mění. Rostoucí náklady, masivní rozvoj moderních technologií i povinnost ESG reportování a mnoho dalších faktorů v budoucnu výrazně zamíchá kartami konkurenceschopnosti. Jak si udržet prosperitu v příští dekádě?

  

- PR -

NIS2 v praxi: Co musí mít management firmy pod kontrolou?

Směrnice NIS2 a nový český zákon o kybernetické bezpečnosti, který nabývá účinnosti 1. listopadu 2025, zvedají laťku kyberbezpečnosti českých firem. Mimo jiné přináší i vyšší nároky na management, který je nově za soulad s legislativou přímo zodpovědný. Projděte si stručný checklist a ujistěte se, že máte všechna klíčová opatření týkající se řízení, procesů a technologií pod kontrolou.

Časopis IT Systems / Odborná příloha Kalendář akcí
   listopad - 2025   
Po Út St Čt So Ne
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
1234567
RSS kanál