facebook LinkedIN LinkedIN - follow
Aktuality -> IT Business - 4. 8. 2020

DATA-PLAN Bohemia se stal součástí Plus4U

lékařSpolečnost Plus4U z holdingu Unicorn se dohodla na akvizici společnosti DATA-PLAN Bohemia, která se specializuje na tvorbu softwaru pro zdravotnická zařízení. DATA-PLAN Bohemia má téměř 30leté zkušenosti s vývojem informačních systémů pro ambulantní sféru a nemocnice, což je oblast, které se věnuje také Plus4U pod značkou Plus4U Medical.Plus4U akvizicí mj. získává základnu 350 zdravotnických zařízení, kterým může nabídnout vybavení jejich ordinací novými technologiemi včetně možnosti integrace s rezervačním systémem, virtuální recepcí a systémem pro vystavování e-receptů.

„Spojením firem upevňujeme naši pozici a postupnými kroky se tak přibližujeme k tomu být jedním z největších poskytovatelů informačních systémů a služeb pro lékaře v České republice. Vzájemným propojením rezervačního systému +4U Lékař a systému WinMed nabídneme lékařům komplexní řešení pro jejich ordinace,“ řekl Jan Měřinský, ředitel společnosti Plus4U.

Cena transakce nebude zveřejněna.

 


 
  

- Inzerce -

ERP pro digitalizaci projektově orientovaných společností

Projektově orientované společnosti se často musí potýkat s těžko předvídatelnými změnami. Ať už to jsou změny v dodávkách materiálu, poptávce nebo reakce na vydaná opatření a regulace. Změna však nemusí nutně znamenat ztrátu, zpomalení dodávky nebo nemožnost vyjít zákazníkům vstříc. Změnu můžete vnímat i jako příležitost a věřte, že digitalizace je jedním ze základních předpokladů úspěšného využití příležitostí, které trh nabízí.

  

- Inzerce -

HPE přináší průlomové řešení pro ukládání dat a doplňuje tak služby HPE GreenLake

HPE GreenLakeSpolečnost Hewlett Packard Enterprise (HPE) představila inovace, které transformují úložiště HPE Storage v softwarově definovanou datovou službu. V rámci tohoto oznámení uvádí HPE platformu, jež naplňuje vizi Unified DataOps pro datová prostředí současnosti, přináší cloudový model provozu všude tam, kde se data nacházejí, a sjednocuje datové operace.

Helios
- inzerce -