eWay System
facebook LinkedIN LinkedIN - follow
Aktuality -> IT Projekty - 22. 11. 2011

COOP propojil pobočky s centrálou firmy

pomocí technologií Zyxel

COOP Centrum družstvo se rozhodlo využít technologií ZyXEL k online sledování kompletního skladového hospodářství. Pomocí produktů z portfolia společnosti ZyXEL jsou jednotlivé pobočky vzájemně online propojeny s centrálou. Dochází tak k lepším možnostem online sledování pohybu zboží v regionálních skladech. Celá infrastruktura je postavena na principu VPN (Virtual Private Network). Toto řešení umožňuje vytvořit šifrovaný bezpečný prostor pro veškerá přenášená data. Jednotlivé pobočky jsou tak propojeny a zároveň chráněny proti online útokům zvenčí. Použity byly integrované bezpečnostní brány - firewally ZyXEL řady ZyWALL USG (Unified Security Gateway) – konkrétně modely USG 20 na pobočky a USG 300 do regionálního centra. 
  

- Inzerce -

Data je třeba chránit. Jak bude vypadat jejich ukládání v roce 2021?

SeagateObjem dat na Zemi nekontrolovatelně roste. Podle průzkumu společnosti IDC pro firmu Seagate zaznamenají podniky v příštím roce nárůst objemu generovaných dat o 42 %.

  

- Inzerce -

Průvodce software defined storage

AlefV dnešní době hledá stále více organizací způsob, jak získat volnost v nákupu hardwaru pro podnikové úložiště. Slibují si, že se při použití Software Defined Storage zbaví takzvaného vendor lock in a současně získají finančních úsporu, protože SDS vytváří z běžných komoditních serverů připojených k Ethernet síti úložiště s plnohodnotným data managementem. Snížení nákladů také bývá jeden z častých důvodů, proč sáhnout po SDS řešení.