facebook LinkedIN LinkedIN - follow

Cloudové řešení Symantec Endpoint Protection

zjednodušuje bezpečnost pro malé a střední podniky

Společnost Symantec oznámila novou verzi produktu pro management ochrany koncových stanic Symantec Endpoint Protection Small Business Edition 2013, která přináší malým a středním podnikům (SMB) cloudovou službu a tradiční on-premise řešení v jediném produktu. Nová verze přináší zjednodušené nasazení a správu produktu prostřednictvím cloud managementu. V případě, že nejsou ještě SMB zákazníci na cloud připraveni, mají možnost využít klasické centrální serverové správy a na cloud potom velmi snadno přejít. Symantec Endpoint Protection Small Business Edition 2013 nabízí jednoduchou, rychlou a efektivní ochranu proti virům a malwaru s využitelností až pro 250 koncových stanic.Základní vlastnosti:

  • Vysoká bezpečnost a ochrana proti virům a malwaru, podporovaná technologií Symantec Insight a Symantec Online Network for Advanced Response (SONAR) rychle a snadno detekuje nové hrozby.
  • Jednoduché a výkonné služby v cloudu nebo centrální serverová správa, možnost přepnutí. do cloudu bez dodatečných nákladů, úspora investic. 
  • Kompatibilní s Windows 8

 

Cloud-managed služba poskytuje další výhody: 

  • Snadná instalace v několika minutách, která nevyžaduje žádné specializované pracovníky nebo školení. Není potřeba žádný hardware pro instalaci nebo upgrade. Uživatelsky přívětivá web-based konzole umožňuje malým a středním firmám změnit nastavení zabezpečení, nastavit upozornění a zobrazení zpráv na několik kliknutí.
  • Správa USB zařízení. Nové funkce pro detekci a ochranu před škodlivými soubory z paměťových zařízení USB.

 

Symantec Endpoint Protection Small Business Edition 2013 je podporován řídící konzolí pro Symantec partnery, která umožňuje partnerům lépe monitorovat a spravovat prostřednictvím jediného webového portálu aplikace Symantec Endpoint Protection Small Business Edition 2013 a Symantec Backup Exec.cloudových zákazníků.


 
  

- Inzerce -

Česká IT společnost ALEF posiluje v Rumunsku partnerství s F5

ALEFČeská společnost ALEF, jeden z největších dodavatelů informačních technologií v České republice a na několika dalších evropských trzích, se stala distributorem společnosti F5 a jejích bezpečnostních řešení pro Rumunsko. Posiluje se tak více než devítiletý vztah mezi oběma firmami na Slovensku, v Maďarsku a České republice.

  

- Inzerce -

Creo Parametric – představení klíčových funkcí

Porovnejte je s vaším CAD řešením


Creo Parametric je jedním z nejpropracovanějších CAD řešení, která využívají nejúspěšnější firmy po celém světě. Autorem tohoto řešení je firma PTC, která již desítky let udává trendy ve vývoji a směřování CAD technologií. V následujících řádcích se vám pokusím představit některé klíčové funkce, které jsou součástí balíku Creo Design Essentials.

Helios
- inzerce -