facebook LinkedIN LinkedIN - follow
Aktuality -> IT Projekty - 4. 2. 2010

Cleverlance ohlašuje změny ve vedení

Konzultační softwarová společnost Cleverlance a její dceřiné společnosti AEC a TrustPort, poskytující služby a produkty v oblasti bezpečnosti informačních systémů, vystupují od ledna pod oficiálním názvem Cleverlance Group. Důvodem vzniku tohoto nového právního subjektu je rostoucí specializace IT a rozšiřování nabídky služeb a produktů jmenovaných firem.
Generálním ředitelem Cleverlance Group se stal Jiří Bíba (45), dosavadní výkonný ředitel Cleverlance. Dříve působil ve společnosti Bea Systems, mnoho let pracoval v leteckém průmyslu. Svou profesní dráhu začal ve společném týmu ČSA a Air France, poté působil ve společnostech FylServe a Globex. Vystudoval Elektrotechnickou fakultu ČVUT.



Na post výkonného ředitele Cleverlance byl jmenován Petr Štros (39), který doposud zastával pozici ředitele pro telekomunikační segment. Své bohaté zkušenosti z ICT nasbíral také ve společnostech Nextra Czech Republic a Aliatel. Petr Štros vystudoval Vysokou školu báňskou.
Aleš Vokrouhlík (34) se v Cleverlance stal novým ředitelem pro telekomunikační segment. Bude zodpovědný za obchodní rozvoj a dodávky softwarových řešení v oblasti telekomunikací. Bývalý Key Account Manager načerpal zkušenosti z telco segmentu například ve společnostech Siemens a ANECT.

 
  

- PR -

iQsub Technologies díky Odoo zefektivnilo výrobu a řízení firmy

Česká společnost iQsub Technologies se specializuje na vývoj a výrobu špičkového potápěčského vybavení, včetně dýchacích přístrojů a odolných pouzder pro kamery GoPro do extrémních podmínek. Se zákazníky po celém světě a nejvyššími požadavky na kvalitu a spolehlivost potřebovala moderní a efektivní řízení svých firemních procesů.

  

- PR -

Pět způsobů, jak AI změní náš svět k nepoznání

AI_analyzuje_data-PR.jpegUmělá inteligence (AI) a strojové učení (ML) přináší už více než 10 let podnikům i výzkumníkům stále možnosti. Ať už jde o využití prediktivní analýzy k předvídání údržby zařízení, nástroje počítačového vidění, které dávají oči robotům na automatických montážních linkách, nebo digitální dvojčata sloužící k simulaci fungování továren, měst, a dokonce i celých ekonomik, seznam aplikací poháněných AI je dlouhý a stále se prodlužuje.