SIEMENS - NX CAM
facebook

České Radiokomunikace nabízejí archiv až pro 10 PB dat

CRA České RadiokomunikaceČeské Radiokomunikace (CRA) rozšiřují svou nabídku služeb pro ukládání dat a nově nabízejí Long Term Archiv (dlouhodobý archiv). Jedná se o úložiště pro dlouhodobou archivaci dat, která zákazník nepotřebuje mít neustále k dispozici. V rámci těchto dlouhodobých úložišť nabízí CRA prostor celkem až pro 10 PB dat.Long Term Archiv nabízí prostor pro data, ke kterým zákazníci nepotřebují mít neustálý přístup a je třeba je archivovat. Data jsou primárně uložena na NAS (Network Attached Storage), zálohována jsou páskovými systémy, a to rovnou do více lokalit. V CRA je záloha umístěna ve dvou pražských lokalitách – na Žižkově a Strahově. Pokud má zákazník zájem, může si data zároveň uchovávat i ve své vlastní lokalitě. V rámci tohoto úložiště zákazníkům může uchovávat až několik PB dat.

Long Term Archiv je vhodný pro kamerové záznamy (např. kasina jsou povinna uchovávat záznamy z monitorovacích zařízení po dobu 2 let), dále pro medicinská data (záznamy z magnetických rezonancí, RTG snímky, apod.), archivní spisy (se zákonem danou lhůtou archivace) nebo archiv televizních pořadů v rámci digitalizace archivu.

Nové služby již využily společnosti APEX gaming EUROPE nebo BONVER WIN, které provozují řetězce kasin, a zákon jim ukládá dlouhodobou archivaci kamerových záznamů.


 
Autodesk
  

- Inzerce -

NETGEAR Arlo Pro 2: moderní bezdrátová kamera do firmy i domácnosti

Netgear Arlo ProNETGEAR představil unikátní bezdrátovou bezpečnostní kameru Arlo Pro 2, která kromě moderního a propracovaného designu nabízí také variabilní možnosti napájení, rozsáhlou nabídku doplňků či širokou řadu pokročilých technologických funkcí zajišťujících naprosté bezpečí.

  

- Inzerce -

Skóringové hodnocení firem

Spolehlivý způsob, jak si prověřit obchodní partnery


NisnodePracujete s  BigDaty, máte firemní ERP systém, CRM databázi, ale pro správné vyhodnocování a datovou analytiku vám stále něco chybí? Bisnode přináší řadu pokročilých nástrojů pro těžení informací z dat. Jedním z nich je i skóringové hodnocení firem.