facebook

České Radiokomunikace nabízejí archiv až pro 10 PB dat

CRA České RadiokomunikaceČeské Radiokomunikace (CRA) rozšiřují svou nabídku služeb pro ukládání dat a nově nabízejí Long Term Archiv (dlouhodobý archiv). Jedná se o úložiště pro dlouhodobou archivaci dat, která zákazník nepotřebuje mít neustále k dispozici. V rámci těchto dlouhodobých úložišť nabízí CRA prostor celkem až pro 10 PB dat.


Canon

Long Term Archiv nabízí prostor pro data, ke kterým zákazníci nepotřebují mít neustálý přístup a je třeba je archivovat. Data jsou primárně uložena na NAS (Network Attached Storage), zálohována jsou páskovými systémy, a to rovnou do více lokalit. V CRA je záloha umístěna ve dvou pražských lokalitách – na Žižkově a Strahově. Pokud má zákazník zájem, může si data zároveň uchovávat i ve své vlastní lokalitě. V rámci tohoto úložiště zákazníkům může uchovávat až několik PB dat.

Long Term Archiv je vhodný pro kamerové záznamy (např. kasina jsou povinna uchovávat záznamy z monitorovacích zařízení po dobu 2 let), dále pro medicinská data (záznamy z magnetických rezonancí, RTG snímky, apod.), archivní spisy (se zákonem danou lhůtou archivace) nebo archiv televizních pořadů v rámci digitalizace archivu.

Nové služby již využily společnosti APEX gaming EUROPE nebo BONVER WIN, které provozují řetězce kasin, a zákon jim ukládá dlouhodobou archivaci kamerových záznamů.


 
Datová centra
  

- Inzerce -

Chcete posílit kondici vašeho firemního týmu?

OnlioPak navštivte 21. listopadu společnou konferenci firem Onlio a Atlassian. Na konferenci se dozvíte, jak využít nejen Atlassian software při vytváření, řízení, vývoji i dodávce svých produktů – chytřeji a rychleji.

  

- Inzerce -

Vision ERP ve službě nejmodernějších technologií společnosti 3D Tech

VisionOndřejovská společnost 3D Tech spol. s r.o., která je průkopníkem 3D tisku v České republice, implementovala komplexní systém Vision ERP v letošním roce. Většinu specifických potřeb firmy včetně zakázkové výroby se podařilo pokrýt standardními funkcemi systému, díky tomu bylo nasazení softwaru rychlé a jeho přínosy se brzy projevily.

Časopis IT Systems / Odborná příloha Kalendář akcí
Onlio
RSS kanál