facebook LinkedIN LinkedIN - follow
Aktuality -> IT Projekty - 11. 6. 2014

Aimtec nasadil SappyQMS ve společnosti Alfmeier

Společnost Alfmeier zavedla ve spolupráci s firmou Aimtec řešení pro řízení kvality v podnikovém informačním systému SAP. SappyQMS je úzce propojen s logistikou, splňuje vysoké požadavky na kvalitu v oblasti automobilového průmyslu a poskytuje vedení detailní přehled o zmetkovitosti, reklamacích a zpětné sledovatelnosti.Alfmeier působí v oblasti automobilového průmyslu, kde se specializuje na výrobu plastových, pryžových a elektrotechnických komponent pro komfortní sezení. Systém SappyQMS umožnil jejímu managementu zpřehlednit a systematicky zpracovat řízenou dokumentaci, včetně grafické hierarchie. Vedení společnosti má nyní k dispozici kompletní informace o zpracování dokumentů včetně rozdělovníku a evidence jakýchkoliv souvisejících opatření. Dalším přínosem je okamžitá evidence zmetků, díky níž je okamžitě vidět vývoj zmetkovitosti v čase pomocí různých reportů. Regulační karty jsou v přehledné a jednoduché podobě zobrazitelné podle období a materiálu. SappyQMS dokáže rovněž rychle vyhodnotit cp a cpk pro více materiálu najednou, eviduje kritické díly (znaky) a sleduje termíny rekvalifikace materiálu.

 

Projekt implementace SappyQMS probíhal na podzim loňského roku. Aimtec v Alfmeier již dříve nasadil řešení pro řízení skladů a logistiky SappyWMS.

 

foto: sklad Alfmaier, zdroj Aimtec


 
Daktela
  

- Inzerce -

Kde snižují náklady firmy se správně nastavenými ERP systémy?

Tématem poslední doby se stávají úspory, které přináší společnostem správně zvolené a implementované ERP systémy. Nejde jen o často zmiňované zvýšení efektivity výroby nebo zlepšení poskytované služby. Podnikové systémy přináší i spoustu skrytých úspor v nákladech.

  

- Inzerce -

Jak bezpečné jsou bezpečnostní kamery? Nezmeškejte konferenci Axis Talk 2021

AxisÚtoky hackerů čím dál častěji míří na kamerové systémy. Jak se účinně bránit? I to bude tématem online konference společnosti Axis Communications, švédského světového leadera v bezpečnostních a smart city technologiích. Připojte se 20. a 21. dubna!

Helios
- inzerce -