Asseco Helios 1
facebook LinkedIN LinkedIN - follow
Aktuality -> IT Projekty - 24. 9. 2013

T-Mobile používá mobile device management

Ness Technologies zavedl řešení pro správu mobilních zařízení u mobilního operátora T-Mobile Czech Republic. Nová platforma zajistí bezpečnost dat v mobilních zařízeních zaměstnanců a bezpečně řídí přístupy k firemní elektronické poště, aplikacím, dokumentům a datům. Ness na základě požadavků a potřeb společnosti T-Mobile dodal řešení společnosti MobileIron. Projekt zahrnoval implementaci řešení do infrastruktury firmy, koordinaci s dalšími dodavateli služeb pro T-Mobile, zajištění nasazení v mobilních zařízeních zaměstnanců i následnou podporu IT provozu a uživatelů. 
  

- Inzerce -

Covid jako katalyzátor digitalizace a fenomén homeworkingu

IT Systems 1-2/2021V aktuálním vydání IT Systems jsme se zaměřili na odvětví, která v současné době prochází velmi turbulentním vývojem. Vím, že se to dnes dá říct prakticky o všech oblastech našeho života, ovšem retail, logistika a potravinářský průmysl jsou navíc názorným příkladem, proč je pandemie onemocnění covid označována za katalyzátor digitalizace desetiletí. Pokud totiž ještě někdo pochyboval o významu digitalizace, musel v loňském roce prozřít.

  

- Inzerce -

Jak na automatizaci ve výrobní firmě

SoliteaRychlé tempo moderní doby a zvyšující se spotřebitelské nároky kladou čím dál větší důraz na preciznost výroby. Pokračující pandemie covidu-19 pak k tomu přidává i tlak na efektivitu a časovou přesnost dodávek.