facebook LinkedIN LinkedIN - follow

Vyhlášení vítěze ITSM projektu roku 2012

V rámci 7. Výroční konference itSMF Czech Republic s podtitulem „IT a business na jedné lodi“, byli vyhlášeni vítězové soutěže o nejlepší projekt z oblasti IT Service Managementu. Na prvním místě se umístil projekt společnosti Devoteam s názvem „Implementace systému správy konfigurací (CMS/CMDB)“. Devoteam tak obhájil své loňské vítězství v této soutěži. Na druhém místě se umístil projekt „Service Desk“ společnosti Tesco SW a na bronzovém místě skončil projekt „Implementace procesního řízení včetně Service Desku a Konfigurační databáze v AWT“ realizovaný společností Alvao. Sdružení itSMF Czech Republic letos pořádalo již druhý ročník soutěže „ITSM Projekt roku“. Možnost srovnání projektů zaměřených na oblast řízení poskytování IT služeb (IT Service Management) dosud v České republice chyběla.Information Technology Service Management Forum itSMF je mezinárodně působící nezávislá a nezisková organizace účelově se věnující všem aspektům řízení služeb informačních a komunikačních technologií. Celosvětovým standardem pro tuto oblast je ITIL a z něj vycházející norma ISO/IEC 20000, itSMF je tedy současně vnímáno jako fórum uživatelů tohoto standardu, které ale současně zásadním způsobem ovlivňuje rozvoj celého odvětví ICT managementu. itSMF bylo založeno v roce 1991 ve Velké Británii, v současnosti má ustanovené národní pobočky v 52 zemích světa a založení v dalších 27 zemích je ve stadiu příprav.

 
  

- Inzerce -

Creo Parametric – představení klíčových funkcí

Porovnejte je s vaším CAD řešením


Creo Parametric je jedním z nejpropracovanějších CAD řešení, která využívají nejúspěšnější firmy po celém světě. Autorem tohoto řešení je firma PTC, která již desítky let udává trendy ve vývoji a směřování CAD technologií. V následujících řádcích se vám pokusím představit některé klíčové funkce, které jsou součástí balíku Creo Design Essentials.

  

- Inzerce -

Česká IT společnost ALEF posiluje v Rumunsku partnerství s F5

ALEFČeská společnost ALEF, jeden z největších dodavatelů informačních technologií v České republice a na několika dalších evropských trzích, se stala distributorem společnosti F5 a jejích bezpečnostních řešení pro Rumunsko. Posiluje se tak více než devítiletý vztah mezi oběma firmami na Slovensku, v Maďarsku a České republice.

Helios
- inzerce -