facebook LinkedIN LinkedIN - follow

Systém pro správu životního cyklu aplikací

Společnost HP představila komplexní podnikové řešení, které výrazně zvyšuje spolehlivost a bezpečnost dodávky softwarových aplikací a služeb v heterogenních prostředích. Řešení HP Application Lifecycle Management 11 (ALM 11) sjednocuje a automatizuje kritické činnosti při modernizaci aplikací – od správy všech dílčích požadavků až po řízení kvality, výkonu a pokročilou administraci. HP ALM 11 je představitelem systémů pro řízení přístupů pomocí uživatelských rolí, který pomáhá jednotlivým partnerským stranám v součinnosti při procesu uvolňování aplikací na trh a zajišťuje integraci těchto aplikací s klíčovými vývojovými nástroji. Systém HP ALM 11 automatizuje průběh dílčích pracovních postupů uvnitř jednotlivých pracovních týmů i mezi nimi, stejně jako prosazování a urychlování osvědčených postupů pro správu životního cyklu aplikací.



Mezi výhody nového řešení patří zejména:

  • HP ALM 11 Project Planning and Tracking – nástroj pro plánování a sledování, který definuje a spravuje kritéria pro komplexní proces od vývoje aplikací až po jejich uvolnění na trh, a „hlídá“ klíčové fáze dodávky softwarových aplikací díky komplexnímu posuzování informací o dílčím stavu jejich vývoje, které zpracovává v reálném čase.
  • Tři možnosti sledování informací napříč týmy pro návrh, vývoj a testování kvality, díky nimž je možné rychleji provádět rozsáhlé analýzy a změny aplikací.
  • Flexibilní metodická podpora pro optimalizaci poskytování přístupu projektového typu, která obsahuje i řešení HP Agile Accelerator 4.0 dostupné buď v bezplatné základní verzi, či v rozšířené podobě za poplatek.
  • Nižší riziko hrozby selhání aplikací z důvodu funkčních, výkonnostních či bezpečnostních závad při nasazení do nejnáročnějších prostředí, vyžadujících okamžité odezvy a nepřetržitou dostupnost.
  • Snížení nákladů a dodacích lhůt díky vylepšené správě informací a možnosti opakovaného využití sdílených klíčových prvků aplikací včetně soupisů požadavků, jednotlivých fází vývoje, reportů o ladění chybě i dílčích testů.

 

HP ALM rovněž poskytuje vhodnou základnu pro implementaci nových verzí nástrojů HP Quality Center a HP Performance Center 11.0. Tato řešení pomáhají zjednodušit a automatizovat procesy řízení kvality a kontroly výkonu aplikací; díky tomu mohou zákazníci snížit své provozní náklady a uvolnit ušetřené zdroje pro vývoj dalších nových aplikací a služeb. Mezi hlavní výhody těchto nástrojů patří:

  • Zrychlené nasazení aplikací díky automatizaci testovacích procesů, jako např. nastavení termínů či řízení opakovaných úkolů ve více prostředích díky nástroji HP Sprinter.
  • Vylepšené možnosti pro vytváření dílčích testů díky aplikaci HP TruClient, dílčí součásti HP LoadRunner 11.0, která testuje výkon aplikací bez nutnosti časově náročného skriptování.
  • Snížení rizika funkčních vad aplikací díky testování GUI a non-GUI rozhraní pomocí jednoduchého automatizovaného nástroje HP Unified Functional Testing 11.0 kombinujícího metody HP Functional Test a HP Service Test 11.

 

HP ALM 11 je součástí portfolia HP Application Transformation, jež pomáhá firmám dostat pod kontrolu proces zastarávání aplikací a méně pružné procesy. Řešení HP Application Transformation vylepšuje procesní možnosti v podnicích i vládních organizacích; jeho cílem je maximální zapojení technologií do co největšího množství činností, které daná organizace provádí, aby mohla okamžitě poskytovat zákazníkům, zaměstnancům, partnerům či občanům přesně to, co chtějí a vyžadují.


 
  

- PR -

iQsub Technologies díky Odoo zefektivnilo výrobu a řízení firmy

Česká společnost iQsub Technologies se specializuje na vývoj a výrobu špičkového potápěčského vybavení, včetně dýchacích přístrojů a odolných pouzder pro kamery GoPro do extrémních podmínek. Se zákazníky po celém světě a nejvyššími požadavky na kvalitu a spolehlivost potřebovala moderní a efektivní řízení svých firemních procesů.

  

- PR -

Pět způsobů, jak AI změní náš svět k nepoznání

AI_analyzuje_data-PR.jpegUmělá inteligence (AI) a strojové učení (ML) přináší už více než 10 let podnikům i výzkumníkům stále možnosti. Ať už jde o využití prediktivní analýzy k předvídání údržby zařízení, nástroje počítačového vidění, které dávají oči robotům na automatických montážních linkách, nebo digitální dvojčata sloužící k simulaci fungování továren, měst, a dokonce i celých ekonomik, seznam aplikací poháněných AI je dlouhý a stále se prodlužuje.