facebook LinkedIN LinkedIN - follow

Nová verze Intelligent Power Manager

Společnost Eaton Corporation ohlásila novou verzi 1.14 svého softwaru Intelligent Power Manager. Ten je plně kompatibilní se systémem pro operační správu System Center Virtual Machine Manager (SCVMM) včetně operačního systému Live Migration od firmy Microsoft. Komplexní software Eaton Intelligent Power Manager, určený pro správu napájení, monitoruje a administruje veškerá napájecí zařízení připojená na datovou síť a v případě déletrvajících výpadků elektrorozvodné sítě provede regulérní odstavení virtuálních PC a serverů. Uživatelé virtualizačního OS Live Migration nyní mohou s novou verzí softwaru lépe ovládat a spravovat napájecí zařízení virtuálních strojů. Intelligent Power Manager je navržen tak, aby při déletrvající poruše napájení spustil v rámci Live Migration transparentní přenesení virtuálních strojů ze serveru zasaženého poruchou na server, jehož se porucha netýká. Tím se zabezpečí nepřerušený provoz a integrita dat.Administrátoři tak mohou aktivovat důležité funkce, jako je regulérní odstavení serverů zasažených poruchou napájení a automatický restart mnoha napájecích zařízení na datové síti s definováním časové posloupnosti. Mezi další funkce Intelligent Power Manageru patří:

  • Monitorování a správa mnoha zdrojů nepřerušeného napájení (UPS), Eaton produktů ePDU a rovněž čidel okolního prostředí po datové síti z jediného rozhraní.
  • Okamžitý přístup ke klíčovým informacím, jako je stav baterie UPS, úroveň zatížení a doba zálohování.
  • Automatická detekce nových zařízení zajišťující jejich rychlou instalaci.
  • Provedení hromadné aktualizace firmwaru, která zkrátí čas konfigurace a údržbu adaptérů pro síťovou správu.
  • Rychlé sledování přemisťování, přidávání a změn zařízení.

 
  

- Inzerce -

GFI Unlimited Network Security

Vícevrstvé zabezpečení sítě


Jsou dvě oblasti, které letos budou pro obchodní kontinuitu malých a středních firem (SMB) kriticky důležité: bezpečnost firemních sítí a elektronické pošty. Podle odhadů společnosti GFI Software přibližně 66 % SMB firem dnes čelí kybernetickým útokům a mnoho z nich tento souboj prohrává, protože mylně předpokládají zájem útočníků o větší společnosti.

  

- Inzerce -

ERP pro digitalizaci projektově orientovaných společností

Projektově orientované společnosti se často musí potýkat s těžko předvídatelnými změnami. Ať už to jsou změny v dodávkách materiálu, poptávce nebo reakce na vydaná opatření a regulace. Změna však nemusí nutně znamenat ztrátu, zpomalení dodávky nebo nemožnost vyjít zákazníkům vstříc. Změnu můžete vnímat i jako příležitost a věřte, že digitalizace je jedním ze základních předpokladů úspěšného využití příležitostí, které trh nabízí.

Helios
- inzerce -