facebook LinkedIN LinkedIN - follow

Microsoft uvolnil Windows Vista SP1

Microsoft oznámil uvolnění prvního servisního balíčku (SP1) pro Windows Vista na web (RTW). Zákazníci si jej tak od dnešního dne budou moci stáhnout buďto prostřednictvím služby Windows Update či z centra stažení softwaru společnosti Microsoft. SP1 bude prozatím dostupný v prvních 5 jazykových verzích, a to v angličtině, francouzštině, němčině, španělštině a japonštině. Dalších 31 jazyků, včetně češtiny, bude uvolněno v druhé polovině dubna. Windows Vista SP1 přináší celou řadu zlepšení vycházejících ze zpětné vazby získané od uživatelů a partnerů. Zlepšení se dotýkají zejména oblasti kompatibility, výkonu a spolehlivosti systému. Zhruba měsíc po uvedení SP1 na web bude opravný balíček distribuován do počítače také automaticky prostřednictvím služby Windows Update. 
  

- Inzerce -

Žádný systém sám o sobě nic nevyřeší

IT Systems 4/2021V aktuálním vydání IT Systems opět najdete spoustu novinek ze světa informačních technologií a inspirace, jak je využít pro rozvoj vaší firmy nebo organizace. Mapujeme aktuální trendy v digitalizaci stavebnictví, vybavení pro kontaktní centra a service desky. Věnujeme se řízení práce na dálku a onboardingu zaměstnanců v době covidu, řízení projektů a hybridnímu cloudu. Významným tématem je jako vždy zajištění kybernetické bezpečnosti – konkrétně zabezpečení ICS, důsledky kauzy Exchange, DDoS útoky a bezpečnost mobilních zařízení.

  

- Inzerce -

Webinář: „6 pohledů na bezpečné IT nemocnic“

webinarZaregistrujte se na online webinář, určený nejen IT managerům nemocnic. Dozvíte se v něm vše o zabezpečení uživatelských identit, vícefaktorovém přihlášení či ochraně infrastruktury a cloudů. Akce se koná v úterý 25. května, od 10:00 do 11:30 hod.

Helios
- inzerce -