Asseco Helios 1
facebook LinkedIN LinkedIN - follow

KAKTUS vyvinul helpdeskové řešení

Společnost KAKTUS Software oznámila, že pro KSRZIS (Koordinační středisko pro resortní zdravotnické informační systémy) vyvinula kompletní intranetové řešení v prostředí Microsoft Office SharePoint. Středisko je organizační složkou státu v přímé řídící působnosti Ministerstva zdravotnictví. Koordinačnímu středisku řešení primárně umožňuje přehledným a uživatelsky přívětivým způsobem evidovat vzniklé problémy, termíny jejich řešení, odpovědnosti a způsoby řešení. Vedle toho poskytuje řadu dalších souvisejících informací, jako jsou např. statistické výstupy, automatické zasílání informací o aktuálním stavu a umožňuje definovat role, které vymezují rozsah využívání aplikace oprávněnými uživateli. V rámci projektu bylo použito helpdeskové řešení vyvinuté společností KAKTUS Software, což je webová aplikace integrálně napojená na Microsoft Office SharePoint 2007. HelpDesk pro Microsoft Office SharePoint 2007 splňuje veškeré požadavky a nároky zákazníka na moderní helpdeskový systém, jež navíc uživateli dovoluje vybrat ze čtyř různých způsobů řešení požadavků (standardní, zrychlený, sériový, paralelní). 
  

- Inzerce -

Jak na automatizaci ve výrobní firmě

SoliteaRychlé tempo moderní doby a zvyšující se spotřebitelské nároky kladou čím dál větší důraz na preciznost výroby. Pokračující pandemie covidu-19 pak k tomu přidává i tlak na efektivitu a časovou přesnost dodávek.

  

- Inzerce -

Počítač Spaceborne Computer-2
od Hewlett Packard Enterprise
pomáhá zrychlit průzkum vesmíru

HPESpolečnost Hewlett Packard Enterprise (HPE) pomůže urychlit průzkum vesmíru a zvýšit soběstačnost astronautů tím, že vůbec poprvé umožní zpracování dat v reálném čase prostřednictvím svého komerčně dostupného řešení edge computing.