facebook LinkedIN LinkedIN - follow

Delphi/400 pro IBM System i a AS/400

Společnost CodeGear oznámila, že nyní nabízí rodinu produktů Delphi/400 pro vývoj aplikací určených pro IBM System i. Využitím nástrojů Delphi/400 a Delphi/400 for PHP mohou vývojáři zaměření na systémy IBM iSeries a AS/400 rychle vytvářet snadno použitelné klientské programy založené na Windows a Web 2.0 i pro tradiční aplikace běžící na systémech AS/400 a System i. Vývojářské týmy mohou navíc vytvářet zcela nové aplikace a rozšiřovat stávající systémy pomocí moderních jazyků jako Delphi a PHP namísto RPG a COBOL.Produkty řad Delphi/400 a Delphi/400 for PHP vytářené ve spolupráci se společností SystemObjects France slučují technologii middleware pro AS/400 od SystemObjects s technologiemi CodeGear Delphi for Windows a Delphi for PHP. Delphi 2007 for Win32 zrychluje vývoj pro platformu Microsoft Windows sloučením rychlého vizuálního vývoje s podporou Windows Vista, AJAX a propracovanou databázovou propojitelností. Delphi for PHP zrychluje vizuální vývoj webových aplikací v jazyce PHP.

 

Řada produktů Delphi/400 navíc poskytuje přímý přístup k databázím, službám a programům System i prostřednictvím nástrojů pro rychlý vývoj a vizuálních komponent obsažených v Delphi. Vývojáři mohou vytvářet databázové aplikace pro System i s využitím standardních komponent Delphi a PHP naprosto stejným způsobem, jak to dělají pro Microsoft SQL Server, Oracle a další databáze.


 
  

- Inzerce -

ERP pro digitalizaci projektově orientovaných společností

Projektově orientované společnosti se často musí potýkat s těžko předvídatelnými změnami. Ať už to jsou změny v dodávkách materiálu, poptávce nebo reakce na vydaná opatření a regulace. Změna však nemusí nutně znamenat ztrátu, zpomalení dodávky nebo nemožnost vyjít zákazníkům vstříc. Změnu můžete vnímat i jako příležitost a věřte, že digitalizace je jedním ze základních předpokladů úspěšného využití příležitostí, které trh nabízí.

  

- Inzerce -

Žádný systém sám o sobě nic nevyřeší

IT Systems 4/2021V aktuálním vydání IT Systems opět najdete spoustu novinek ze světa informačních technologií a inspirace, jak je využít pro rozvoj vaší firmy nebo organizace. Mapujeme aktuální trendy v digitalizaci stavebnictví, vybavení pro kontaktní centra a service desky. Věnujeme se řízení práce na dálku a onboardingu zaměstnanců v době covidu, řízení projektů a hybridnímu cloudu. Významným tématem je jako vždy zajištění kybernetické bezpečnosti – konkrétně zabezpečení ICS, důsledky kauzy Exchange, DDoS útoky a bezpečnost mobilních zařízení.

Helios
- inzerce -