facebook LinkedIN LinkedIN - follow

Řešení pro šifrovaný přenos dat

i na nestabilních linkách

Společnost CISYSTEMS uvedla na trh řešení SDATA pro šifrovaný přenos dat se zajištěním datové integrity a to i na vysoce nestabilních linkách při využití co nejvyšší přenosové rychlosti. Produkt zajišťuje stabilní, šifrovaný a rychlý přenos dat s případným propojením na informační systémy, který umožňuje vytvoření automatizace přenosu dat. Licenční model produktu neomezuje velikost a frekvenci přenášených dat. Veškerá data jsou uložena během přenosu tak, aby k nim nebyl umožněn přístup ani správci daného zařízení. Software je nabízen v několika formách distribuce – Software jako služba na serverech společnosti, možnost pronájmu včetně serveru, nebo dodávka jako software pro instalaci na serverech zákazníka. 
  

- Inzerce -

Ulovte a zlikvidujte kyberhrozbu se Sophos Academy!

Moderní kybernetické hrozby nám nedávají na výběr. Organizace se musí proaktivně chránit i pomocí lovců hrozeb. Chcete se také stát skutečným lovcem hrozeb? Zaregistrujte se na Sophos Threat Hunting Academy 2021.

  

- Inzerce -

Šedá eminence kamerových systémů. Na co si dát pozor při výběru VMS

ACSSoftware pro správu videa, zkráceně VMS (z anglického video management software) stojí trochu na pozadí kamerových systémů. Přitom právě VMS jako pomyslný „manažer a tiskový mluvčí“ bezpečnostních kamer určuje, jak dobře se vy nebo váš zákazník s kamerami domluvíte. A také jaký užitek kamerový systém přinese.