facebook LinkedIN LinkedIN - follow

ALVAO Inspiration Day 2018

ALVAO Inspiratio Day 2018 17.5.2018 Microsoft PrahaKonference ALVAO Inspiration Day 2018 je tradiční platformou pro sdílení zkušeností na poli IT Service Managementu a digitální transformace podnikových služeb. Nenechte si ujít přednášky od zkušených lidí z významných českých firem a možnost sdílet poznatky s více než 150 kolegy z oboru. Součástí programu bude i workshop s vývojáři ALVAO. Keynote speaker letošního ročníku je Peter Hubbard, jeden z hlavních konzultantů společnosti Pink Elephant, který bude hlavním řečníkem na ALVAO Inspiration Day v Praze 17. 5. 2018.


„Velmi zajímavá příležitost poslechnout si odborníky z oboru, kteří čelí stejným výzvám jako my.“
Libor Košec, Advanced World Transport
„AID je konference, která má skutečný přínos.
Atmosféra je výborná.“
Roman Hájek, SAZKA

Na co se můžete v programu ALVAO Inspiration Day 2018 těšit:

Peter Hubbard Peter Hubbard
Pink Elephant, UK
IT Service Management (ITIL, COBIT & IS20000)
Industry Speaker, Consultant & Trainer
Rozsáhlé znalosti o IT service managementu získal v prestižních společnostech jako Rolls Royce, University of Oxford či British Petroleum. V současné době pracuje jako jeden z hlavních konzultantů ve společnosti Pink Elephant a pravidelně mluví na významných IT konferencích. Ve svých přednáškách nás seznámí s různými typy katalogu služeb, jak mají správně vypadat a s jakými mýty se během jejich tvoření můžeme setkat. Ve své druhé přednášce představí metodu Lean IT spolu s množstvím praktických tipů, které můžete ihned uvést do praxe.
Václav Chaloupka Václav Chaloupka
Executive IT Director, ComAp, a.s.
Progresivní společnosti rostoucí vysokým tempem se nevyhnutelně dostanou do bodu zlomu, kdy není možné věci dělat stále stejným způsobem. Firma se musí měnit a IT by v tom mělo hrát klíčovou roli. Aby se IT stalo skutečným partnerem pro byznys, je nutná změna kultury a přemýšlení. Ve své prezentaci se Václav podělí o zkušenosti s řízením transformačních změn, a jak mu v tom pomohla populární metodikou Johna Kottera.
Luboš Vavřina Luboš Vavřina
ICT Director, Czechoslovak group – CSGM a.s.
Řízení ICT v rozvíjejícím se holdingu, který pravidelně přibírá nové společnosti do portfolia, má řadu úskalí. Roztříštěnost ICT způsobuje řadu komplikací a přináší značná rizika. Cesta k jednotnému ICT prostředí je sice složitá, ale není nemožná. Luboš Vavřina s námi bude sdílet klíčové aspekty tohoto procesu. Mimo jiné se dozvíme, proč je zásadní interní marketing projektu a jak pracovat s lokálními ICT týmy z různých lokalit.
Jiří Janků Jiří Janků
Solution Architect, ALVAO
Neustálé zlepšování služeb: No jo, ale jak na to?
Zlepšení jsou nutná. Oddělení, která se nezlepšují, ztrácí konkurenceschopnost a stávají se pro společnost břemenem místo podpory. Proč se vůbec zabývat neustálým zlepšováním? Jak motivovat tým k přinášení podnětů? Jak a kdy prezentovat výsledky vedení? To jsou jen některé z otázek, na které Jirka v přednášce odpoví.
Markéta DrobnáMarkéta Drobná
Facility TeamLeader, ComAp, a.s.
V čem se oddělení správy majetku může nechat inspirovat od IT?
Oddělení správy majetku má s IT společného víc, než byste čekali. Obě oddělení jsou pod náporem uživatelů dožadujících se rychlého řešení požadavků. Obě bojují s předáváním informací, organizací práce a komunikací s uživateli. Markéta Drobná z ComAp zná dobře oba světy. Jak vypadá katalog služeb pro oddělení správy majetku? Jaké problémy sdílí s IT oddělením? A proč jsou dobré vztahy mezi odděleními ve firmě klíčové pro šíření inovací? I o tom promluví ve své přednášce.
Více informací a bezplatnou registraci najdete na stránkách www.alvao.cz/aid2018