System4U
facebook LinkedIN LinkedIN - follow

System4u nově nabízí Mobile Device Management

Společnost System4u nově nabízí Mobile Device Management (MDM) řešení BlackBerry Enterprise Service 10. S příchodem nové mobilní platformy BlackBerry 10 představila společnost BlackBerry nástupce BlackBerry Enterprise Serveru (BES). BES 10 přichází se zcela novou filosofií správy zařízení a především, je multiplatformní. Díky trendu BYOD (Bring-Your-Own-Device), kdy zaměstnanci přinášejí do firmy svá vlastní výkonná mobilní zařízení, získává multiplatformní BES 10 zcela nový rozměr a firmy tak mohou pohodlně a jednotně spravovat nejenom zařízení BlackBerry, ale i Android a iOS.System4u nabízí zejména firmám komplexní řešení na míru v oblasti Mobile Device Managementu od výběru přes nasazení až po následnou podporu. System4u vychází z analýzy potřeb zákazníka, následně připravuje návrh nejvhodnějšího mobilního řešení a nabízí testování navrženého MDM řešení na svých serverech.

 

Celé řešení se skládá ze tří hlavních nezávislých modulů: 

  • BDS (BlackBerry Device Service) – modul pro správu zařízení s operačním systémem BlackBerry 10 a tabletů BlackBerry PlayBook
  • UDS (Universal Device Service) – pro správu zařízení Android a iOS (podpora Windows Phone je ohlášena)
  • Integrace současných BES serverů – podpora a správa současných BlackBerry zařízení s OS BlackBerry 4 až 7.1

 

Všechny moduly lze spravovat zcela nezávisle nebo pomocí jednoho uživatelského rozhraní, z jedné přehledné administrátorské konzole – BlackBerry Management Studia.


 
Sophos
  

- Inzerce -

Digitalizace pomáhá rozvíjet miliardový byznys Prusa Research

Josef PrůšaInovátor na poli 3D tisku nemůže pandemické období označit za krizové. Naopak. Neví, co dřív. „Odhadli jsme včas vážnost situace, vytvořili si dostatečné zásoby a ještě víc posílili naši samostatnost. Digitalizace je toho všeho přirozenou součástí. Jedeme v ní už od začátku,“ říká Josef Průša, čerstvý držitel titulu Podnikatel roku v anketě Ernst & Young.

  

- Inzerce -

Konference VMware představí technologie z oblasti zabezpečení

Security Experience DayNa online semináři VMware Security Experience Day v úterý 15. 6. představí experti novinky z IT bezpečnosti.