Asseco Helios 1
facebook LinkedIN LinkedIN - follow

Třinecké železárny spustily úložiště podnikových dokumentů

Společnost AutoCont vybudovala v Třineckých železárnách důvěryhodné úložiště podnikových dokumentů – DMS systém. Záměrem Třineckých železáren bylo vybudovat úložiště, které nebude svázané s konkrétním systémem, ale bude své funkce poskytovat nezávisle všem podnikovým aplikacím. Současně bylo velmi důležité, aby archiv dokumentů vyhovoval legislativě a požadavkům auditu. Projekt byl rozdělen do tří etap; součásti každé z nich bylo vytvoření konceptu řešení, testování, workshopy a aktualizace technické dokumentace.Jedním z hlavních cílů projektu byl přenos znalosti a zkušenosti z realizace DMS systému a pilotního provozu směrem k IT týmu Třineckých železáren tak, aby mohl v budoucnu vlastními silami rozšířit využívání uložiště dokumentů pro další agendy. Díky vybudování úložiště došlo k výrazné eliminaci oběhu a uskladnění papírových dokumentů a byl k nim umožněn přímý přístup ze všech podnikových aplikačních prostředí.

 

„Nově vybudované uložiště zrychlí a zefektivní přístup k podnikovým dokumentům. Velmi důležité je pro nás také to, že náš IT tým bude moci v budoucnu využít zkušenosti z tohoto projektu pro řadu dalších podnikových agend,” dodal Ing. Marian Rusina, vedoucí odboru FI - informatika a telekomunikace Třineckých železáren.


 
  

- Inzerce -

Ulovte a zlikvidujte kyberhrozbu se Sophos Academy!

Moderní kybernetické hrozby nám nedávají na výběr. Organizace se musí proaktivně chránit i pomocí lovců hrozeb. Chcete se také stát skutečným lovcem hrozeb? Zaregistrujte se na Sophos Threat Hunting Academy 2021.

  

- Inzerce -

Přejděte na cloud pomocí řešení QNAP

Objevte možnosti hybridních cloudových aplikací QNAP


QNAPCloud je dnes klíčovým pojmem v odvětví IT, ať už se budeme bavit o ukládání dat, sdílení souborů či vzdáleném přístupu až po vzdálené zálohování. Společnost QNAP poskytuje různá cloudová řešení, která integrují veřejné cloudové služby pro spolupráci s QNAP NAS a usnadňuje tak podnikům implementaci hybridních cloudových aplikací s vyšší nákladovou efektivitou, flexibilitou a bezpečností.