Řešení ECM pro Sauer-Danfoss

Výrobce hydraulických systémů a komponentů, Sauer-Danfoss, zvolil společnosti IXTENT a ReadSoft jako dodavatele řešení pro automatizaci zpracování faktur v rámci nově vytvářeného centra finančních služeb. Sauer-Danfoss se rozhodl správu faktur pro své evropské provozy centralizovat ve své pobočce na Slovensku. Řešení automatizace zpracování faktur nově vznikajícího servisního centra finančních služeb dodala IXTENT Slovakia - dceřiná společnost specializovaného dodavatele řešení ECM (Enterprise Content Management) firmy IXTENT, ve spolupráci se švédskou společností ReadSoft AB, výrobcem software pro automatizaci dokumentů pomocí technologie OCR/ICR.



Realizované řešení automatizuje proces pro příjem, vytěžování a dalšího návazného zpracování dodavatelských faktur z celé Evropy, včetně jejich bezpečné archivace. Dodávka IXTENT a ReadSoft zajistila komplexní implementaci řešení od analýzy přes customizaci produktu ReadSoft INVOICES, provázanost i na další zpracování finančních dokladů v rámci ERP systému SAP, dodávku vybraných hardware komponent až po lokální podporu. Součástí projektu rovněž byla migrace na nový archivační systém.

 
  

- PR -

Jak proměnit výrobní data v podklady pro správná rozhodnutí

V aktuálním vydání IT Systems jsme se zaměřili především na digitalizaci výrobních podniků, které zažívají velmi složité období. V posledních letech prošel český průmysl pandemií a energetickou krizí, k tomu stále trvá geopolitická nejistota a hrozba zásadního narušení dodavatelských řetězců a obchodních vztahů. Změnila tato zkušenost postoj výrobních firem k digitalizaci? Tuto otázku jsem položil hned na úvod rozhovoru s Robertem Fárkem, který stojí v čele firmy ITeuro a specializuje se na IT řešení pro výrobní firmy.