Asseco Helios 2
facebook LinkedIN LinkedIN - follow

Řešení ECM pro Sauer-Danfoss

Výrobce hydraulických systémů a komponentů, Sauer-Danfoss, zvolil společnosti IXTENT a ReadSoft jako dodavatele řešení pro automatizaci zpracování faktur v rámci nově vytvářeného centra finančních služeb. Sauer-Danfoss se rozhodl správu faktur pro své evropské provozy centralizovat ve své pobočce na Slovensku. Řešení automatizace zpracování faktur nově vznikajícího servisního centra finančních služeb dodala IXTENT Slovakia - dceřiná společnost specializovaného dodavatele řešení ECM (Enterprise Content Management) firmy IXTENT, ve spolupráci se švédskou společností ReadSoft AB, výrobcem software pro automatizaci dokumentů pomocí technologie OCR/ICR.Realizované řešení automatizuje proces pro příjem, vytěžování a dalšího návazného zpracování dodavatelských faktur z celé Evropy, včetně jejich bezpečné archivace. Dodávka IXTENT a ReadSoft zajistila komplexní implementaci řešení od analýzy přes customizaci produktu ReadSoft INVOICES, provázanost i na další zpracování finančních dokladů v rámci ERP systému SAP, dodávku vybraných hardware komponent až po lokální podporu. Součástí projektu rovněž byla migrace na nový archivační systém.

 
  

- Inzerce -

Covid jako katalyzátor digitalizace a fenomén homeworkingu

IT Systems 1-2/2021V aktuálním vydání IT Systems jsme se zaměřili na odvětví, která v současné době prochází velmi turbulentním vývojem. Vím, že se to dnes dá říct prakticky o všech oblastech našeho života, ovšem retail, logistika a potravinářský průmysl jsou navíc názorným příkladem, proč je pandemie onemocnění covid označována za katalyzátor digitalizace desetiletí. Pokud totiž ještě někdo pochyboval o významu digitalizace, musel v loňském roce prozřít.

  

- Inzerce -

Jak na automatizaci ve výrobní firmě

SoliteaRychlé tempo moderní doby a zvyšující se spotřebitelské nároky kladou čím dál větší důraz na preciznost výroby. Pokračující pandemie covidu-19 pak k tomu přidává i tlak na efektivitu a časovou přesnost dodávek.