Asseco Helios 2
facebook LinkedIN LinkedIN - follow

Správa dokumentů pro Penzijní fond České spořitelny

pfcs_documentum_744.jpgSpolečnost Penzijní fond České spořitelny dokončila úspěšně implementaci nového systému pro správu dokumentů (DMS) na platformě EMC Documentum, jehož dodavatelem je společnost SAPCON. Nový systém slouží pro podporu procesů zpracování klientských a neklientských (operačních) dokumentů fondu. Platforma Documentum byla vybrána jako standard skupiny České spořitelny a celé Erste Bank Group. Nový systém mnohem více reaguje na potřeby fondu jak funkční tak i kapacitní. Součástí projektu byla také náročná migrace téměř 2,5 milionů stávajících dokumentů z původního systému do nové báze dokumentů. Projekt naplnil očekávání PFČS také v jiných oblastech: integrace s informačním systémem pro správu penzijního fondu (IS Garant), maximální využití standardních funkčností platformy Documentum a také podstatné zlepšení některých funkcionalit.

 
  

- Inzerce -

Počítač Spaceborne Computer-2
od Hewlett Packard Enterprise
pomáhá zrychlit průzkum vesmíru

HPESpolečnost Hewlett Packard Enterprise (HPE) pomůže urychlit průzkum vesmíru a zvýšit soběstačnost astronautů tím, že vůbec poprvé umožní zpracování dat v reálném čase prostřednictvím svého komerčně dostupného řešení edge computing.

  

- Inzerce -

Covid jako katalyzátor digitalizace a fenomén homeworkingu

IT Systems 1-2/2021V aktuálním vydání IT Systems jsme se zaměřili na odvětví, která v současné době prochází velmi turbulentním vývojem. Vím, že se to dnes dá říct prakticky o všech oblastech našeho života, ovšem retail, logistika a potravinářský průmysl jsou navíc názorným příkladem, proč je pandemie onemocnění covid označována za katalyzátor digitalizace desetiletí. Pokud totiž ještě někdo pochyboval o významu digitalizace, musel v loňském roce prozřít.