Asseco Helios 2
facebook LinkedIN LinkedIN - follow

Outsourcing ECM ve společnosti Credium

credium_outsourcing_745.jpgSpolečnosti aplis.cz, Archivum, a A-Scan podepsaly tříletou smlouvu na plný outsourcing digitalizace, systému pro správu a oběh dokumentů abc Suite a externího papírového archivu s leasingovou společností Credium. Společnost aplis.cz poskytuje produkty a služby v oblasti informačních technologií. Řešení jsou postavena na robustní platformě Oracle a zahrnují softwarové systémy jak pro oblast administrativní činnosti a styku s klienty, tak i řešení určená k využití ve státní správě a samosprávě.

 
  

- Inzerce -

Počítač Spaceborne Computer-2
od Hewlett Packard Enterprise
pomáhá zrychlit průzkum vesmíru

HPESpolečnost Hewlett Packard Enterprise (HPE) pomůže urychlit průzkum vesmíru a zvýšit soběstačnost astronautů tím, že vůbec poprvé umožní zpracování dat v reálném čase prostřednictvím svého komerčně dostupného řešení edge computing.

  

- Inzerce -

Covid jako katalyzátor digitalizace a fenomén homeworkingu

IT Systems 1-2/2021V aktuálním vydání IT Systems jsme se zaměřili na odvětví, která v současné době prochází velmi turbulentním vývojem. Vím, že se to dnes dá říct prakticky o všech oblastech našeho života, ovšem retail, logistika a potravinářský průmysl jsou navíc názorným příkladem, proč je pandemie onemocnění covid označována za katalyzátor digitalizace desetiletí. Pokud totiž ještě někdo pochyboval o významu digitalizace, musel v loňském roce prozřít.