facebook LinkedIN LinkedIN - follow

Nová verze Software602 Print2PDF

Společnost Software602 vydala v nové verzi svůj serverový nástroj pro vytváření PDF souborů a práci s důvěryhodnými dokumenty Print2PDF. Print2PDF 9 splňuje nejvyšší nároky na vytváření důvěryhodných, právně platných elektronických dokumentů ve formátu PDF v rámci nasazení v síti celé organizace. Zajišťuje převod do PDF dle ISO standardu (PDF/A) pro dlouhodobou archivaci a umožňuje hromadné převádění velkého množství libovolných souborů do PDF. Software602 Print2PDF 9 lze integrovat do různých informačních systémů nebo spisových služeb tak, aby uživatelé mohli vytvářet, elektronicky podepisovat a razítkovat PDF soubory přímo v prostředí "svého" systému.Firmy a organizace mohou využít automatické konverze pomocí sledovaných složek, hromadné vícenásobné podepisování, provoz na terminálových službách, nasazení pomocí webové služby a další funkce pro bezobslužný konverzní server.

 

Nástroj je plně integrován se službou SecuStamp.com. Toto spojení poskytuje rychlý a srozumitelný přístup ke kvalifikovaným časovým razítkům akreditované certifikační autority bez nutnosti podpisu smlouvy nebo pořízení nákladného hardware. Na portálu SecuStamp.com může každý uživatel snadno provést kontrolu podpisu a časových razítek v PDF dokumentech a jedním kliknutím ověřit, zda je dokument právně platný a zda je možné jej autorizovaně konvertovat na Czech POINT.

 

Nejvýznamnější novinky nové verze:

  • Usnadnění práce s PDF soubory díky novému uživatelskému rozhraní
  • Integrace se službou SecuStamp.com pro opatřování PDF časovými razítky
  • Snadné ověřování platnosti elektronických podpisů a časových razítek
  • Vícenásobné podepisování PDF dokumentů
  • Jednoduchý nástroj pro manipulaci se stránkami v PDF souboru
  • Vizualizace podpisů, automatická aktualizace

 


 
  

- Inzerce -

Creo Parametric – představení klíčových funkcí

Porovnejte je s vaším CAD řešením


Creo Parametric je jedním z nejpropracovanějších CAD řešení, která využívají nejúspěšnější firmy po celém světě. Autorem tohoto řešení je firma PTC, která již desítky let udává trendy ve vývoji a směřování CAD technologií. V následujících řádcích se vám pokusím představit některé klíčové funkce, které jsou součástí balíku Creo Design Essentials.

  

- Inzerce -

Česká IT společnost ALEF posiluje v Rumunsku partnerství s F5

ALEFČeská společnost ALEF, jeden z největších dodavatelů informačních technologií v České republice a na několika dalších evropských trzích, se stala distributorem společnosti F5 a jejích bezpečnostních řešení pro Rumunsko. Posiluje se tak více než devítiletý vztah mezi oběma firmami na Slovensku, v Maďarsku a České republice.

Helios
- inzerce -