- Přehledy IS
- APS (20)
- BPM - procesní řízení (22)
- Cloud computing (IaaS) (10)
- Cloud computing (SaaS) (33)
- CRM (51)
- DMS/ECM - správa dokumentů (20)
- EAM (17)
- Ekonomické systémy (68)
- ERP (77)
- HRM (27)
- ITSM (6)
- MES (32)
- Řízení výroby (36)
- WMS (29)
- Dodavatelé IT slueb a řeení
- Datová centra (25)
- Dodavatelé CAD/CAM/PLM/BIM... (39)
- Dodavatelé CRM (33)
- Dodavatelé DW-BI (50)
- Dodavatelé ERP (71)
- Informační bezpečnost (50)
- IT řeení pro logistiku (45)
- IT řeení pro stavebnictví (26)
- Řeení pro veřejný a státní sektor (27)
ERP systémy
CRM systémy
Plánování a řízení výroby
AI a Business Intelligence
DMS/ECM - Správa dokumentů
HRM/HCM - Řízení lidských zdrojů
EAM/CMMS - Správa majetku a údrby
Účetní a ekonomické systémy
ITSM (ITIL) - Řízení IT
Cloud a virtualizace IT
IT Security
Logistika, řízení skladů, WMS
IT právo
GIS - geografické informační systémy
Projektové řízení
Trendy ICT
E-commerce B2B/B2C
CAD/CAM/CAE/PLM/3D tisk![]() | |
| Přihlaste se k odběru newsletteru SystemNEWS, který kadý týden přináí výběr článků z oblasti podnikové informatiky | |
![]() | |
EMC uvedla novou verzi EMC Documentum

EMC Corporation uvedla sadu EMC Documentum pro správu podnikového obsahu (Enterprise Content Management, ECM) ve verzi 6.5. Tato produktová řada v sobě spojuje sdílení uivatelských zkueností podle principů Web 2.0 s podnikovou platformou Documentum. Verze Documentum 6.5 přichází s několika klíčovými inovacemi, které zajiují pohodlnou práci ve stylu Web 2.0 a vylepené funkce pro standard XML a zároveň firmám přináejí vyí výkon a kálovatelnost, federovanou správu záznamů a zrychlení transakčních podnikových procesů.

Mezi klíčové produkty sady Documentum 6.5, které uivatelům přináejí monost pracovat ve stylu Web 2.0, patří:
- Documentum CenterStage Essentials, nový klient pro znalostní pracovníky, který byl uvolněn v podobě bezplatné online betaverze. Od základu přepracované uivatelské rozhraní nabízí sdílené pracovní prostory pro týmy, asistované vyhledávání a jednoduchý přístup k systému Documentum.
- Documentum Media WorkSpace, nové rozhraní pro média, které uivatelům poskytuje vysoce přizpůsobený, dynamický a srozumitelný přístup k zobrazení, vyhledávání, srovnávání, komentářům, revizím a sdílení firemních médií.
- My Documentum, nový odlehčený klient, který je plně integrovaný s pracovní plochou počítače a umoňuje tak uivatelům okamitý přístup k aktuálním verzím nejčastěji pouívaného obsahu a také přístup k dokumentům a práci s nimi i v době, kdy nejsou připojeni k serveru.
- Documentum Web Publisher Page Builder, nově navrené webové publikační rozhraní zaloené na architektuře Flex, poskytuje autorům dokumentů, kteří nemají zkuenosti se specializovanými technologiemi, interaktivní a snadno ovladatelné nástroje pro tvorbu působivých webových výstupů.
- Vylepená aplikace Documentum TaskSpace představuje vysoce přizpůsobitelný a komplexní nástroj, který spojuje obsah, řízení procesů, spolehlivé formuláře a monitorování a umoňuje tak zrychlit obchodní procesy a výrazně zvýit produktivitu uivatelů.
Vylepené funkce jazyka XML v sadě Documentum 6.5 jsou zajiovány prostřednictvím Documentum XML Store, nové nativní databáze pro práci s XML dostupné v rámci platformy Documentum a souvisejících aplikací pro předávání obsahu. Společnost EMC tak nabízí integrované komplexní řeení pro tvorbu, správu, zpřístupnění, archivaci a distribuci obsahu ve formátu XML vedle vech ostatních typů podnikového obsahu. Funkce sady Documentum pro jazyk XML zahrnují robustní správu dokumentů a komponent ve formátu XML, výkonné vyhledávání a dotazování na obsah v tomto formátu, aplikace pro dynamickou distribuci a transformaci obsahu pro jeho pouití k jiným účelům nebo v jiných formátech a pro personalizované publikování. V neposlední řadě jsou k dispozici i specializovaná řeení pro technické publikace (DITA) a obor letectví a obrany (S1000D).
Formulář pro přidání akce










