facebook

Dokumenty s řízeným oběhem usnadní práci z domu

OnlioPráce z domu na home office by vás neměla připravit o možnost pracovat s firemními dokumenty. Pokud vás i ostatní ve firmě stojí mnoho času a námahy, abyste měli přehled o běhu firemních dokumentů nebo jejich aktuálním stavu, pak je možná čas uvažovat o zavedení DMS – řešení pro kompletní správu dokumentů.


Společnost Onlio proto dává k dispozici svoje prověřené řešení pro správu dokumentů eDoCat v limitované edici BOX za jedinečných podmínek. Sleva oproti profi edici Standard, ze které vychází, je 80 procent a více.

Časově omezená nabídka společnosti Onlio je určená malým a středním podnikům, které chtějí podstatně zpřehlednit výměnu dokumentů a jejich zpracovávání na dálku a ulehčit si komunikaci v rámci týmu. Nyní si mohou pořídit DMS eDoCat v limitované edici BOX až pro 500 uživatelů za bezkonkurenční cenu 39 990 Kč ve formě on premise, anebo získat přístup na cloudové DMS za měsíční paušál 4 990 Kč bez závazku. Akce platí do 30. června 2020.

Sleva oproti profi edici Standard je 80 procent a více.

DMS eDoCat umožňuje zabezpečený vzdálený přístup k dokumentům všeho druhu a řídí jejich oběh napříč celou firmou. K jednotlivým dokumentům mají různé skupiny uživatelů přístup definovaný na základě rolí v rámci organizace. Dokumenty lze klasifikovat na základě jejich vlastností, lze je mezi sebou propojovat a vyhledávat mezi nimi na základě vlastností, klíčových slov či frází. Lze nastavit různé scénáře zálohování a řízení verzí jednotlivých dokumentů, což snižuje riziko nevyžádaných změn či smazání. A v neposlední řadě DMS eDoCat také podstatně zvyšuje odolnost organizací proti napadení škodlivými programy, například typu ransomware.

Řízený oběh dokumentů ušetří čas i peníze.

„DMS eDoCat výrazně zefektivňuje procesy nakládání s dokumenty a jejich výměny v týmech, čímž značnou měrou usnadňuje práci z domova,“ vysvětluje Pavel Nykl, obchodní ředitel společnosti Onlio. „Protože vychází z open source softwaru, je řešení eDoCat samo o sobě velmi výhodné i pro malé podniky a organizace. Také v souvislosti s probíhající zdravotnickou krizí, ale především vzhledem k obecnému trendu práce z domova jsme se rozhodli jít ještě dále a dočasně nabídnout zcela výjimečnou cenu za tuto službu.“

S DMS máte vždy aktuální přehled o firemních dokumentech.

Nabídka společnosti Onlio zahrnuje téměř všechny dostupné moduly DMS eDoCat, a to téměř bez jakýchkoli omezení. Případné rozšiřování funkcionalit systému se řídí dle platného ceníku. Firmy v případě potřeby mohou přejít na vyšší edice se slevou 15 %.

Další informace o limitované edici DMS eDoCat najdete na www.edocat.cz/edice-box.html
Případně lze pro další informace volat na číslo 222 744 755