facebook LinkedIN LinkedIN - follow

Největší evropský výrobce slévárenského koksu bude řídit výrobu systémem Karat

Společnost OKK Koksovny dokončila v průběhu července implementaci informačního systému Karat. Řešení zde nahradilo stávající systémy a bude zajišťovat řízení provozu koksovny. Projekt realizovala společnost Karat Software společně s ZAS Group a TLC Consulting.Primárním cílem se stalo nahrazení a rozšíření funkčnosti stávajících systémů SAP a ATP Soukup. Karat ve výběrovém řízení uspěl v konkurenci společností jako SAP nebo K2. Kromě síly referencí a dostupné ceny přispěl k úspěchu také fakt, že Petr Otava (předseda představenstva OKK Koksovny, a.s.) měl již s řešením Karat pozitivní zkušenosti, neboť jej používá i společnost Metalimex, kde je rovněž předsedou představenstva.

 

Výsledné řešení nahrazuje předchozí systém SAP a ATP Soukup a zajišťuje tak proces vstupu vagónů do systému IS Karat (komunikace s AWT), životní cyklus vagónů, tisky všech příslušných průvodních dokladů a komunikaci s vážním systémem. Proběhla rovněž customizace dle konkrétních potřeb zadavatele, jež se dotkla zejména oblastí: registru smluv, nákupu, ekologických daní, výstupů z mezd a personalistiky, či komunikace s docházkovým systémem ASAT.

 

K zahájení implementace došlo v polovině prosince loňského roku, od počátku července je již celý projekt předán do plného užívání.


 
Axis Talk 2021
  

- Inzerce -

Security Operations Center (SOC)

Vaše kyberbezpečnost za paušál


Nemáte zaměstnance s velmi specializovanými dovednostmi v oblasti sítí a bezpečnosti? Dále digitalizujete a adaptujete nové technologie? Do kyberbezpečnosti investujete, ale nároky narůstají? V době stále sofistikovanějších kybernetických útoků přirozeně vzrůstají nároky na udržování IT bezpečnosti. Jednoduchá řešení ale nefungují. Řešením je služba SOC (Security Operations Center), která se opírá o nejnovější technologie a zkušené specialisty.

  

- Inzerce -

Jak bezpečné jsou bezpečnostní kamery? Nezmeškejte konferenci Axis Talk 2021

AxisÚtoky hackerů čím dál častěji míří na kamerové systémy. Jak se účinně bránit? I to bude tématem online konference společnosti Axis Communications, švédského světového leadera v bezpečnostních a smart city technologiích. Připojte se 20. a 21. dubna!

Helios
- inzerce -