Asseco Helios 2
facebook LinkedIN LinkedIN - follow

Océ zahajuje outsourcing pro firmu HERTZ

Outsourcingová divize Océ (OBS) zvítězila v globálním výběrovém řízení na poskytování komplexních dokumentových služeb pro korporaci HERTZ. Jedná se o zajištění širokého spektra činností pokrývajících všechny základní oblasti toku a tvorby dokumentů zmiňovaného klienta. Průběh implementace jednotlivých oblastí bude probíhat v návazných krocích, v první fázi v regionu Evropa a Severní Amerika, v dalších krocích také Asie a Austrálie.Již v první fázi, zahájené v říjnu 2008, Océ Business Services Česká republika participuje v tomto globálním projektu jako poskytovatel centralizovaných služeb logistiky, digitalizace, vytěžování dat a archivace klientských dokumentů, a to na celoevropské úrovni. Specializované pracoviště Océ ScanReco centrum Praha centralizuje zpracování dokumentů z 9 největších evropských zastoupení společnosti HERTZ, a to v rozsahu 17 milionů zpracovaných dokumentů ročně.

 
  

- Inzerce -

Počítač Spaceborne Computer-2
od Hewlett Packard Enterprise
pomáhá zrychlit průzkum vesmíru

HPESpolečnost Hewlett Packard Enterprise (HPE) pomůže urychlit průzkum vesmíru a zvýšit soběstačnost astronautů tím, že vůbec poprvé umožní zpracování dat v reálném čase prostřednictvím svého komerčně dostupného řešení edge computing.

  

- Inzerce -

Covid jako katalyzátor digitalizace a fenomén homeworkingu

IT Systems 1-2/2021V aktuálním vydání IT Systems jsme se zaměřili na odvětví, která v současné době prochází velmi turbulentním vývojem. Vím, že se to dnes dá říct prakticky o všech oblastech našeho života, ovšem retail, logistika a potravinářský průmysl jsou navíc názorným příkladem, proč je pandemie onemocnění covid označována za katalyzátor digitalizace desetiletí. Pokud totiž ještě někdo pochyboval o významu digitalizace, musel v loňském roce prozřít.