facebook LinkedIN LinkedIN - follow

Zabezpečení platformy Android

Trend Micro Mobile Security for Android

Společnost Trend Micro oznámila první z mnoha aplikací plánovaných pro platformu Android. Trend Micro Mobile Security reaguje na rychle rostoucí potřebu ochrany před počítačovými útoky na mobilní přístroje s operačním systémem Android. Trend Micro Mobile Security for Android chrání digitální soubory a zabezpečuje bankovní transakce na přístrojích s platformou Android prostřednictvím rozpoznání a zastavení počítačových pirátů a online hrozeb dřív, než mohou zaútočit. Produkt Trend Micro Mobile Security for Android je dostupný prostřednictvím internetového obchodu Android Market.Klíčové vlastnosti produktu Mobile Security for Android:

  • Bezpečné surfování
  • Rodičovská kontrola
  • Ochrana při stahování souborů
  • Filtrování hovorů a textových zpráv

 
  

- Inzerce -

Pomocník pro soulad lidí s přírodou

Plejádu systémů ve firmě Sonnentor nahradil HELIOS Orange


Česko-rakouská firma Sonnentor, jejíž název v překladu z němčiny znamená „slunečná brána“, získala v posledních letech pozici na výsluní českého trhu s čaji a kvalitním kořením. Svůj raketový úspěch staví na výsledcích ekologického zemědělství.

  

- Inzerce -

Covid jako katalyzátor digitalizace a fenomén homeworkingu

IT Systems 1-2/2021V aktuálním vydání IT Systems jsme se zaměřili na odvětví, která v současné době prochází velmi turbulentním vývojem. Vím, že se to dnes dá říct prakticky o všech oblastech našeho života, ovšem retail, logistika a potravinářský průmysl jsou navíc názorným příkladem, proč je pandemie onemocnění covid označována za katalyzátor digitalizace desetiletí. Pokud totiž ještě někdo pochyboval o významu digitalizace, musel v loňském roce prozřít.