facebook LinkedIN LinkedIN - follow

Trend Micro doplňuje řadu produktů

pro malé a střední podniky

Společnost Trend Micro doplnila řadu produktů pro malé a střední podniky Worry-Free o řešení Worry Free Business Security 7. Produkt Worry-Free Business Security 7 je dostupný ve dvou edicích: Standard a Advanced. Edice Standard chrání PC, notebooky a servery s operačním systémem Windows. Edice Advanced chrání kromě všeho, co chrání edice Standard, také klienty a servery systému Mac a servery Exchange. Edice Advanced obsahuje navíc vícevrstevnou ochranu proti spamu a prevenci ztráty dat prostřednictvím elektronické pošty.Novinky v produktu Worry-Free Business Security 7

  • Prevence ztráty dat (DLP) prostřednictvím e-mailu: Funkce DLP pro elektronickou poštu umožňuje malým podnikům zachovat soukromý charakter informací díky zjišťování, monitorování a prevenci náhodných i úmyslných úniků důvěrných informací prostřednictvím elektronické pošty.
  • Integrovaná ochrana klientů Mac: Funkce integrované ochrany klientů Mac je ideální pro malé firmy, které chtějí využívat systémy Mac i Windows, protože jim umožní zabezpečit systémy iMac, Mac Server a MacBook bez dokupování či správy dalších řešení. Jednotná konzola pro tuto funkci sleduje stav zabezpečení a zajišťuje konfiguraci pro obě platformy.
  • Kontrola zařízení: Jedna z nejnechvalněji proslulých hrozeb roku 2010, Conficker, se šířila mimo jiné i prostřednictvím napadených USB disků a dalších výměnných zařízení. Jejich praktičnost a přenosnost z nich udělala další zdroj nákazy. Malé podniky, které mají potíže se správou a sledováním pohybů USB zařízení, mohou teď pomocí této nové funkce řídit přístup k USB diskům a dalším přenosným zařízením, předcházet tak ztrátě dat a blokovat hrozby. Podniky mohou omezit přístup k USB portům, aby všichni nekopírovali informace na přenosné USB disky.

 

Do komplexního portfolia produktů a řešení Trend Micro patří také Worry-Free Remote Manager – jednotná hostovaná konzola, jejímž prostřednictvím mohou prodejní partneři spravovat různé zákazníky. Díky integrované instalaci s produktem Worry-Free Business Security 7 umožňuje Worry-Free Remote Manager partnerům snadno přidat do konzoly zákazníky již při první instalaci Worry-Free Business Security.


 
  

- Inzerce -

Informační systém ABRA Gen podporuje efektivní výrobu, servis a prodej letadel

ABRASkupina OK Aviation Group zajišťuje prostřednictvím pěti dceřiných společností zákazníkům vše pro soukromé létání od výroby, prodeje značek PILATUS, PIPER, DYNAMIC, ADVANTIC a servisu letadel přes letový provoz až po letištní služby a pilotní výcvik. Firma hledala nástroj, který by jí pomohl efektivně řídit výrobní a servisní procesy a evidovat rozsáhlou dokumentaci na jednom místě.

  

- Inzerce -

Úsměv namísto podpisu a robot na místě prodavače

IT Systems 11/2020V novém vydání IT Systems se věnujeme trendům v digitalizaci bankovnictví a finančního sektoru, který je sice vnímán jako velmi konzervativní odvětví, ale ve vztahu k informačním technologiím patří naopak mezi ty nejprogresivnější. Tlak konkurence i nebankovních institucí a požadavky zákazníků totiž nutí celé odvětví, aby přijímalo nejnovější technologie.