facebook LinkedIN LinkedIN - follow

Správce hesel STICKY PASSWORD v nové verzi

Společnost Lamantine Software oznámila vydání nové verze produktu Sticky Password. Nejnovější verze správce hesel a nástroje pro automatické vyplňování online formulářů Sticky Password 5.0 představuje novou generaci ochrany osobních údajů a ochrany před krádežemi identit. Novinka umožňuje jednodušší, bezpečnější a efektivnější práci s hesly a přihlašovacími údaji jak jednotlivcům, tak i malým firmám.Sticky Password 5.0 přináší novinku ve formě Bezpečné poznámky, díky které si uživatelé mohou ukládat jakékoli citlivé osobní údaje do šifrované databáze. Uživatelé ze segmentu malých a středních firem bezpochyby přivítají také možnost používání sdílených přihlašovacích údajů. Byla také přidána podpora pro populární prohlížeč Google Chrome. Samozřejmostí je, že veškerá data a funkce jsou dostupná i v přenosné USB verzi, která je součástí každé licence.

 

Sticky Password je dostupný v češtině, angličtině, němčině, ruštině a francouzštině.


 
  

- Inzerce -

Informační systém ABRA Gen podporuje efektivní výrobu, servis a prodej letadel

ABRASkupina OK Aviation Group zajišťuje prostřednictvím pěti dceřiných společností zákazníkům vše pro soukromé létání od výroby, prodeje značek PILATUS, PIPER, DYNAMIC, ADVANTIC a servisu letadel přes letový provoz až po letištní služby a pilotní výcvik. Firma hledala nástroj, který by jí pomohl efektivně řídit výrobní a servisní procesy a evidovat rozsáhlou dokumentaci na jednom místě.

  

- Inzerce -

Jak na řízení dat?

PCSBezpečnostní rizika se stále zvyšují. Tím spíš, že mnoho zaměstnanců díky současné situaci přešlo na práci z domova. Důraz na problém zabezpečení potvrzují i tři poslední studie nezávislé analytické společnosti Gartner.