facebook

Správa zabezpečení pro více domén

Nové softwarové blady Check Point nabízí virtuální řízení bezpečnosti

Check Point Software představil nové softwarové blady pro správu více domén, které nabízí řízení bezpečnosti společnostem všech velikostí. Nové softwarové blady umožňují firmám nastavit vlastní bezpečnostní politiku na virtuální doméně a současně snadné propojení se stávající infrastrukturou. Správci IT nyní mohou zjednodušit správu přenesením zabezpečení do virtuálních domén, které lze rozdělit podle typu umístění, typu společnosti nebo bezpečnostních funkcí. Softwarové blady pro správu více domén, založené na technologii Provider-1, pomáhají správcům nastavit svou bezpečnostní správu tak, aniž by narušili nezávislost jednotlivých domén. Společnosti mohou například centralizovat nastavení a správu firewallu, VPN, IPS a dalších bezpečnostních ochran v rámci jednotlivých domén a zároveň nastavit bezpečnostní funkce dle potřeby.Zákazníci si mohou snadno nainstalovat softwarové blady pro správu více domén do stávající infrastruktury. Tím zjednoduší správu IT a využijí svou současnou infrastrukturu. Jediným kliknutím mohou kdykoli rozšířit svou bezpečnostní správu a zavést si nové bezpečnostní domény softwarových bladů. Softwarový blade pro správu více domén společnosti Check Point je také k dispozici jako specializované zařízení SMART-1, které nabízí snadné plug-and-play řešení.

 

Klíčové vlastnosti a výhody softwarového bladu pro správu více domén:

  • Centrální monitoring pro všechny brány, v rámci jediné řídící konzole systémová nastavení pro více domén
  • Vyšší flexibilita, více možností a přesnost správy
  • Vyšší výkon díky jednotné bezpečnostní politice napříč doménami
  • Nižší investice do hardwaru a celkově nižší náklady na vlastnictví

 
  

- Inzerce -

Význam automatizace a digitalizace v post-pandemickém světě

IT Systems 6/2020V aktuálním vydání IT Systems se věnujeme především roli digitálních technologií v post-pandemickém světě. Zatímco se život postupně vrací do normálu, podniky se musí pustit do sanace škod a začít revitalizovat své provozy a procesy. Pandemie připravila pro mnohé firmy intenzivní zatěžkávací zkoušku. Současně ale jasně ukázala, čemu by podniky měly věnovat pozornost, aby svou provozuschopnost zabezpečily i do budoucnosti.

  

- Inzerce -

Chytře na odečty energií

EnewiPotřebujete vzdáleně odečítat data z elektroměru, vodoměru nebo plynoměru? Potřebujete ze sebraných hodnot vystavovat faktury? Potřebujete vzdáleně odečítat hodnoty z teploměru, vlhkoměru, tlakoměru, čidla osvitu nebo z jiného čidla environmentálních veličin? Nebo dokonce na základě těchto hodnot dálkově sledovat nebo ovládat jiná zařízení?