facebook LinkedIN LinkedIN - follow

Serverová bezpečnostní platforma

Trend Micro Deep Security 9

Společnost Trend Micro uvedla nejnovější verzi své komplexní serverové bezpečnostní platformy, vytvořené s cílem zajistit ochranu serverů, aplikací a dat napříč fyzickým, virtuálním a cloudovým prostředím. Deep Security využívá mechanismu ochrany bezagentové i založené na bázi agenta, aby automaticky a účinně chránila virtuální servery a uživatelské počítače, privátní a veřejný cloud. Platforma zahrnuje v jednom integrovaném řešení technologie pro anti-malware, web reputation (vyhodnocování bezpečnosti webů), firewall, prevenci neoprávněného vniknutí (IDP), monitorování integrity a inspekci protokolů (log inspection).Řešení chrání kritické podnikové aplikace a data před bezpečnostními hrozbami a přerušením obchodních operací, a přitom nevyžaduje nákladné instalace softwarových oprav v případě ohrožení (emergency patching). Deep Security 9 také umožňuje zajistit nákladově efektivním způsobem shodu s mnoha důležitými zákonnými normami a bezpečnostními standardy (PCI DSS 2.0, HIPAA, NIST nebo SAS 70).

 

Novinky v Trend Micro Deep Security 9:

  • Integrace do vCloud Director a Amazon Web Services a unifikovaná konzole pro správu umožňuje organizacím rozšířit bezpečnost svého datového centra i na pracovní zátěže v rámci VMware vCloud nebo veřejného cloudu na bázi Amazon. 
  • Podpora nejnovějších verzí produktů VMware – vSphere 5.1 a vCloud Networking and Security 5.1 Deep Security 9 bude podporovat VMware vSphere 5.1 a vCloud Networking and Security (vCNS). Tato verze bude znamenat čtvrtou generaci integrace produktu s produkty VMware. 
  • Zdokonalení bezagentové platformy Deep Security přináší zlepšený výkon prostřednictvím cachování a deduplikace na úrovni VMware ESX a skenů, které odstraní z vylaďování bezpečnostních pravidel a nutnost dohadů. 
  • Funkce pro monitorování integrity hypervisoru v Deep Security 9 rozšiřují bezpečnost a shodu virtualizovaných systémů i na hypervisor. Díky využití technologie Intel TPM/TXT je platforma Deep Security 9 schopna monitorovat veškeré neautorizované změny na hypervisoru, a tím organizacím pomáhá splňovat měnící se požadavky v oblasti shody s bezpečnostními normami typu PCI DSS Virtualization Guidelines.

 

Deep Security 9 má výkonnou multi-tenantní architekturu pro softwarově definovaná datová centra a poskytovatele, která umožňuje logické oddělení pravidel a dat jednotlivých nájemců, umožňuje delegování a samoobsluhu nájemců a podporuje hladké rozšiřování cloudu na základě automatizované implementace a poskytování komponent řešení Deep Security. Flexibilní rozšiřování a integraci dále podporují RESTful management API.

 
  

- Inzerce -

Česká IT společnost ALEF posiluje v Rumunsku partnerství s F5

ALEFČeská společnost ALEF, jeden z největších dodavatelů informačních technologií v České republice a na několika dalších evropských trzích, se stala distributorem společnosti F5 a jejích bezpečnostních řešení pro Rumunsko. Posiluje se tak více než devítiletý vztah mezi oběma firmami na Slovensku, v Maďarsku a České republice.

  

- Inzerce -

Creo Parametric – představení klíčových funkcí

Porovnejte je s vaším CAD řešením


Creo Parametric je jedním z nejpropracovanějších CAD řešení, která využívají nejúspěšnější firmy po celém světě. Autorem tohoto řešení je firma PTC, která již desítky let udává trendy ve vývoji a směřování CAD technologií. V následujících řádcích se vám pokusím představit některé klíčové funkce, které jsou součástí balíku Creo Design Essentials.

Helios
- inzerce -