eWay System
facebook LinkedIN LinkedIN - follow

Řešení zabezpečení webu formou SaaS

McAfee SaaS Web Protection

ma_saswp_1026.jpgSpolečnost McAfee oznámila celosvětovou dostupnost služby McAfee SaaS Web Protection. Toto nové řešení pro zabezpečení webu je poskytováno formou SaaS (Software-as-a-Service, software jako služba). Kombinuje v sobě komplexní funkce a možnosti reportování vhodné pro podniky spolu s masivně škálovatelnou a multiplatformní architekturou, kterou nabízí firma MX Logic. Nová služba založená na technologii cloud computingu bude chránit firmy před malwarem a dalšími hrozbami šířícími se z webu. Pro její nasazení nejsou nutné žádné předběžné požadavky. Služba SaaS Web Protection poskytuje vysokou úroveň ochrany pomocí informací získávaných ze sítě McAfee Global Threat Intelligence.

Služba McAfee SaaS Web Protection dokáže kromě vysoké míry ochrany také snížit počáteční náklady i náklady na správu a průběžnou údržbu celého řešení. Organizace s mnoha pobočkami nebo s omezenými zdroji na IT mohou toto řešení rychle nasadit – jednoduše přesměrují webový provoz do datového centra společnosti McAfee, a umožní tak řešení McAfee SaaS Web Protection úplné řízení ochrany. Služba tak poskytuje organizacím okamžitou a spolehlivou ochranu jejich sítě bez nutnosti instalace jakéhokoliv hardwaru nebo softwaru.


Řešení McAfee SaaS Web Protection nyní nabízí:

  • Komplexnější reportování: Firmy vyžadují škálovatelné a komplexní reportování, jež jim umožní porozumět fungování jejich webovému provozu a hrozbám, které představuje. Řešení McAfee SaaS Web Protection poskytuje organizacím potřebné nástroje. Firemní oddělení IT může s jejich pomocí snadněji identifikovat trendy, objevit potenciální problémy a analyzovat bezpečnostní hrozby.
  • Zjednodušené řízení a vynucování politik: Nová služba nabízí automatické prosazení přijaté bezpečnostní politiky, omezuje právní rizika podnikání a zlepšuje produktivitu zaměstnanců. Organizace politik firmám také umožní granulárně řídit zabezpečení a používání webu.
  • Včasná ochrana: Hrozby jsou zablokovány v cloudu ještě předtím, než se dostanou do zákazníkovy sítě. Technologie McAfee TrustedSource využívá rozsáhlých znalostí o jednotlivých entitách působících na Internetu i o neustále se vyvíjejícím světě hrozeb. Na tomto základě vylepšuje filtrování webu pomocí identifikace potenciálně škodlivého chování a umožňuje organizacím dynamické blokování těchto hrozeb v reálném čase.
  • Rychlé nasazení a neomezená škálovatelnost: Řešení SaaS Web Protection je postaveno na masivně škálovatelné multiplatformní architektuře, jež podle společnosti McAfee v současnosti předčí všechny konkurenty. Proto může být toto řešení rychle nasazeno kdekoliv na světě a lze je zprovoznit pro neomezený počet uživatelů bez jakéhokoliv snížení výkonu. Rozsáhlá síť datových center společnosti McAfee zajišťuje maximální rychlost a redundanci.
  • Vzdálená ochrana: Řešení McAfee SaaS Web Protection také poskytuje stejnou úroveň zabezpečení webu vzdáleným pobočkám a mobilním uživatelům. Bezpečnostní politiky firmy lze díky tomu centrálně spravovat a vynutit pro všechny uživatele včetně těch, kteří pracují za firemním firewallem.

 
  

- Inzerce -

Data je třeba chránit. Jak bude vypadat jejich ukládání v roce 2021?

SeagateObjem dat na Zemi nekontrolovatelně roste. Podle průzkumu společnosti IDC pro firmu Seagate zaznamenají podniky v příštím roce nárůst objemu generovaných dat o 42 %.

  

- Inzerce -

Jak zastavit ransomware? Správnou ochranou koncových bodů

SophosPolovina IT manažerů uvádí, že byli v loňském roce napadeni ransomwarem. Ve třech případech ze čtyř se přitom útočníkům podařilo zašifrovat data. Průměrné globální náklady na nápravu těchto škod přesáhly 16 milionů korun, vyplývá z průzkumu společnosti Sophos mezi 5000 IT manažery ve 26 zemích. Jak nejlépe chránit koncové body před ransomwarem?