facebook LinkedIN LinkedIN - follow

Panda Security řady 2011 přichází na trh

Společnost Panda Security uvolnila na trh nové produkty řady 2011 pro domácnosti a menší společnosti. V porovnání s předchozími verzemi přinášejí rychlejší výkon a menší dopad na zdroje. Nová řada produktů Panda obsahuje: Panda Internet Security 2011, Panda Global Protection 2011, Panda Antivirus Pro 2011 a Panda Internet Security for Netbooks. Mezi novými funkcemi najdou zákazníci například vzdálený přístup k domácím PC z kteréhokoli místa, bezpečné vymazání programů, bezpečný prohlížeč a mnohé jiné. Všechna řešení řady 2011 pro domácnosti obsahují technologii kolektivní inteligence, díky níž se maximálně využívá síla komunity, tedy síť milionů uživatelů Pandy na celém světě.Technologie reaguje na exponenciální nárůst počtu hrozeb v posledních letech, z nichž většina již není tvořena viry, ale různými typy trojanů. Je založena na automatickém třídění a klasifikovaní desítek milionů souborů v centrále společnosti, přičemž řešení Pandy dokáží velmi rychle kontaktováním centrálních serverů zjistit, zda podezřelý soubor je v pořádku nebo hrozbu. Díky tomu jsou klienti při výskytu nové hrozby okamžitě chráněni a zároveň je systém schopen zpracovat desítky tisíc nových hrozeb denně. Produkty takto zajišťují neustálou ochranu před novými a neznámými hrozbami. Spotřeba zdrojů PC je navíc minimalizována a řešení řady 2011 se ve srovnání s loňskými verzemi mohou pyšnit 50% zlepšením výkonu v prostředí Windows 7.

 

Produkty obsahují několik nových funkcí, například možnost spravovat domácí síť, použít virtuální klávesnici nebo aktivovat režim her / multimédií, který hráčům zajistí nerušenou zábavu. Stejně byl zjednodušen i interface, který je nyní intuitivnější a nejkomplexnější řešení řady 2011 obsahují i nástroje na transparentní ochranu digitálního života uživatelů:

  • Přístup na dálku. Umožňuje přístup k počítači, který je doma nebo v práci, z jakéhokoli místa, a bezpečně sdílet soubory na Webu.
  • Virtuální prohlížeč (sandbox). 100% bezpečný, založený na bázi sítě virtuální běžících zařízení v systému Linux bez ukládání dat na disk.
  • Virtuální klávesnice. Chrání hesla a jiné citlivé údaje psané na klávesnici před krádeží pomocí keyloggerů.
  • Šifrování souborů. Uchovává soubory v bezpečí před slídič.
  • Úplné vymazání údajů. Eliminace všech stop po vymazaných souborech nebo programech.

 

Nové řešení obsahují výkonný antivirový modul na ochranu před všemi typy známých a neznámých virů a malware; firewall se zabezpečením WiFi sítě proti průnikům a hackerům; Panda USB Vaccine chránící USB jednotky; filtry důvěrných informací uchovávající osobní údaje v bezpečí; kopírování záloh i vylaďování PC, které optimalizuje výkon systému.


 
  

- Inzerce -

Šedá eminence kamerových systémů. Na co si dát pozor při výběru VMS

ACSSoftware pro správu videa, zkráceně VMS (z anglického video management software) stojí trochu na pozadí kamerových systémů. Přitom právě VMS jako pomyslný „manažer a tiskový mluvčí“ bezpečnostních kamer určuje, jak dobře se vy nebo váš zákazník s kamerami domluvíte. A také jaký užitek kamerový systém přinese.

  

- Inzerce -

Pomocník pro soulad lidí s přírodou

Plejádu systémů ve firmě Sonnentor nahradil HELIOS Orange


Česko-rakouská firma Sonnentor, jejíž název v překladu z němčiny znamená „slunečná brána“, získala v posledních letech pozici na výsluní českého trhu s čaji a kvalitním kořením. Svůj raketový úspěch staví na výsledcích ekologického zemědělství.