facebook LinkedIN LinkedIN - follow

Nová verze Kerio Control 7.4

přináší podporu cloudu a virtuálních sítí

Kerio Technologies představila verzi Kerio Control 7.4, která přináší podporu pro virtuální sítě VLAN a poskytuje tak snazší síťovou správu cloudových, virtuálních a rozsáhlejších prostředí. Podnikové sítě se neustále zdokonalují a zaměstnanci do nich stále častěji zapojují svá vlastní zařízení. To klade čím dál vyšší nároky na správce IT udržet síť za firewallem v bezpečí. Pomocí VLAN mohou správci v Kerio Control 7.4 rozdělit rozsáhlou síť na menší, oddělené segmenty, aniž by museli používat další přepínače nebo směrovače. Protože se Kerio Control odklonil od softwarové verze na Windows k Linuxu, vytvořila společnost softwarové zařízení Hyper-V, s jehož pomocí mohou zákazníci s prostředími postavenými na Windows linuxový software i nadále testovat a používat.Kerio Control Web Filter, volitelný modul produktu Kerio Control zabraňující uživatelům v přístupu na stránky se škodlivým obsahem, je nyní vylepšen o filtr pro HTTPS a vnořené URL. Díky tomu není síť vystavována nebezpečí, která mohou způsobovat samotní zaměstnanci tím, že používají šifrovaná připojení nebo přistupují na bezpečné stránky obsahující vnořené odkazy vedoucí k nežádoucímu obsahu.


 
  

- Inzerce -

Creo Parametric – představení klíčových funkcí

Porovnejte je s vaším CAD řešením


Creo Parametric je jedním z nejpropracovanějších CAD řešení, která využívají nejúspěšnější firmy po celém světě. Autorem tohoto řešení je firma PTC, která již desítky let udává trendy ve vývoji a směřování CAD technologií. V následujících řádcích se vám pokusím představit některé klíčové funkce, které jsou součástí balíku Creo Design Essentials.

  

- Inzerce -

Žádný systém sám o sobě nic nevyřeší

IT Systems 4/2021V aktuálním vydání IT Systems opět najdete spoustu novinek ze světa informačních technologií a inspirace, jak je využít pro rozvoj vaší firmy nebo organizace. Mapujeme aktuální trendy v digitalizaci stavebnictví, vybavení pro kontaktní centra a service desky. Věnujeme se řízení práce na dálku a onboardingu zaměstnanců v době covidu, řízení projektů a hybridnímu cloudu. Významným tématem je jako vždy zajištění kybernetické bezpečnosti – konkrétně zabezpečení ICS, důsledky kauzy Exchange, DDoS útoky a bezpečnost mobilních zařízení.

Helios
- inzerce -