facebook LinkedIN LinkedIN - follow

Integrace vShield v Symantec Endpoint Protection

zvyšuje efektivitu bezpečnosti

Symantec přináší nové funkce, které rozšiřují ochranu virtuálních prostředí a zvyšují efektivitu bezpečnosti. Symantec Endpoint Protection 12 nyní umožňuje bezproblémovou ochranu prostředí VMware prostřednictvím integrace s VMware Endpoint vShield. Díky této integraci přebírá Symantec Endpoint Protection 12 zpracování antivirových a antimalwarových agentů do vyhrazeného zabezpečeného virtuálního zařízení, které zjednodušuje nasazení a monitorování v prostředí VMware. V souhrnu lze říci, že Symantec Endpoint Protection 12 s VMware Endpoint vShield zlepší poměry konsolidace a zabrání přetížení systémů antivirovou ochranou.VMware vShield Endpoint poskytuje ochranu proti malwaru s další vrstvou hloubkové ochrany, bez agenta, přímo z VMware cloudové infrastruktury. To může celkově zlepšit bezpečnost a dodržování pravidel pro rostoucí počet virtuálních strojů nasazených bez bezpečnostních agentů, tzn. nasazení pro testování nebo vývoj, případně privátní cloudy.

 

Kromě zvýšené podpory virtualizace přináší Symantec zlepšení technnologie SONAR (technologie hodnocení chování) s cílem zvýšit ochranu před hrozbami nultého dne. Dříve SONAR monitoroval přibližně 400 vzorců neobvyklého chování, nyní se počet monitorovaných vzorců chování zvýšil na 1400. Tato pokročilá technologie poskytuje lepší ochranu před rapidně se zvyšujícím počtem rychle se měnících hrozeb využívajících hrozeb nultého dne, infekcí z návštěv škodlivých webových stránek a cílenému malwaru.

 

Symantec Endpoint Protection 12 má jednodušší nasazení, správu a aktualizace. IT administrátoři mohou automaticky odstranit stávající bezpečnostní software a poté použít průvodce klientů pro bezproblémovou implementaci

 

Symantec Endpoint Protection 12 obsahuje také podporu pro platformy Windows 8, Windows Server 2012 a OS X Mountain Lion.

 

Všichni stávající zákazníci Symantec Endpoint Protection s platnou podporou mají nárok na upgrade na tuto verzi zdarma.


 
Daktela
  

- Inzerce -

Kde snižují náklady firmy se správně nastavenými ERP systémy?

Tématem poslední doby se stávají úspory, které přináší společnostem správně zvolené a implementované ERP systémy. Nejde jen o často zmiňované zvýšení efektivity výroby nebo zlepšení poskytované služby. Podnikové systémy přináší i spoustu skrytých úspor v nákladech.

  

- Inzerce -

Kontaktní centrum 21. století – veškerá komunikace jako na dlani

DaktelaOblast multikanálových kontaktních center prošla za poslední dvě desetiletí velmi dynamickým vývojem – od jednoduchých digitálních ústředen s několika základními funkcemi až po automatické speciální systémy s umělou inteligencí a řadou chatbotů, voicebotů případně mailbotů.

Helios
- inzerce -