facebook LinkedIN LinkedIN - follow
IT Security, Aktuality -> IT Projekty - 21. 8. 2012

Expandia využívá GFI MailEssentials

Společnost GFI Software oznámila, že společnost Expandia využívá řešení GFI MailEssentials k redukci nevyžádané pošty přicházející do firmy. Řešení nasadila firma Artex informační systémy. Expandia se v oblasti e-mailové komunikace potýkala s velkým množstvím nevyžádané pošty. Společnost s ohledem na svou mezinárodní působnost dostávala měsíčně více jak 70 000 spamových e-mailů, což bylo přes 83 % celkového poštovního provozu. Při testování se ukázalo, že stávající hardwarové firewally nebyly schopny zvládnout takovéto zatížení a úspěšnost jimi zachyceného spamu byla nízká. Na poštovní servery se tak dostával velký počet e-mailů a servery pak nestíhaly tyto e-maily zpracovávat. Nasazením řešení GFI MailEssentials došlo k výraznému omezení spamu přicházejícího jak do počítačů, tak na mobilní telefony, díky čemuž řešení šetří poplatky za mobilní datová spojení. Snížilo se také riziko přehlédnutí důležitých obchodních e-mailů, což může mít značné právní a finanční dopady. Z technického pohledu došlo ke snížení zátěže serverů a pracovních stanic a ke zrychlení klienta Microsoft Outlook. 
Daktela
  

- Inzerce -

Rostoucí nároky zákazníků nutně vyžadují změnu přístupu firem

Accenture Interactive přichází s modelem Business of Experience


Pandemie změnila struk­tu­ru všeho, co za­ží­vá­me: jak a co na­ku­pu­je­me, kdy a kde pra­cu­je­me, způsob, jakým ko­mu­ni­ku­je­me i spo­lu­pra­cu­je­me. Vzniká tak po­tře­ba za­mě­řit se na pro­duk­ty, služby, značky a jejich roli v životě zá­kaz­ní­ků i za­měst­nan­ců.

  

- Inzerce -

Jak bezpečné jsou bezpečnostní kamery? Nezmeškejte konferenci Axis Talk 2021

AxisÚtoky hackerů čím dál častěji míří na kamerové systémy. Jak se účinně bránit? I to bude tématem online konference společnosti Axis Communications, švédského světového leadera v bezpečnostních a smart city technologiích. Připojte se 20. a 21. dubna!

Helios
- inzerce -