facebook LinkedIN LinkedIN - follow

ESET NOD32 Antivirus pro Linux

ESET oznámil vydání dvou řešení pro uživatele systému Linux. ESET NOD32 Antivirus 4 Business Edition pro Linux Desktop je určen firmám, pro domácnosti je pak produkt ESET NOD32 Antivirus 4 pro Linux Desktop. Skenovací jádro založené na technologii ESET ThreatSense automaticky detekuje a léčí škodlivý kód, a to včetně hrozeb vytvořených pro operační systém Windows či Mac OS. Produkty ESET NOD32 Antivirus pro Linux Desktop poskytují komplexní ochranu před aktuálními i nově vznikajícími multiplatformovými hrozbami, což napomáhá ještě vyšší bezpečnosti při práci s operačním systémem Linux. Spolu s produktem ESET NOD32 Antivirus 4 Business Edition pro Linux Desktop získávají firemní zákazníci automaticky i nástroj ESET Remote Administrator. S ním mohou IT administrátoři spravovat instalace firemních verzí produktů ESET NOD32 Antivirus 4 a ESET Smart Security 4 efektivně prostřednictvím jediné obrazovky.Hlavní vlastnosti a funkce ESET NOD32 Antivirus 4 pro Linux:

  • Pokročilá detekce a proaktivní multiplatformová ochrana – Využití technologie ThreatSense, která automaticky detekuje a léčí škodlivý kód, a to včetně hrozeb vytvořených pro Windows či Mac OS. Ochrana v reálném čase a pravidelná aktualizace virové databáze.
  • Nízké zatížení systému – Rychlý start počítače a žádné zpomalení v průběhu práce.
  • Grafické rozhraní – Jednoduché ovládání pomocí volitelného grafického rozhraní optimalizovaného speciálně pro Linux.
  • Bezpečnostní nastavení – Možnost ovládání nastavení určeným uživatelům zabraňuje přístupu neautorizovaným osobám.
  • Centrální správa síťové bezpečnosti – ESET Remote Administrator představuje ucelenou koncepci vzdálené instalace a správy klientských stanic z jednoho místa.
  • Ochrana přístupu na přenosná média – Ochrana před hrozbami, které do systému mohou vniknout přes externí disky.

ESET NOD32 Antivirus 4 Business Edition pro Linux Desktop a ESET NOD32 Antivirus 4 pro Linux Desktop je k dispozici i v češtině.


 
Axis Talk 2021
  

- Inzerce -

Rostoucí nároky zákazníků nutně vyžadují změnu přístupu firem

Accenture Interactive přichází s modelem Business of Experience


Pandemie změnila struk­tu­ru všeho, co za­ží­vá­me: jak a co na­ku­pu­je­me, kdy a kde pra­cu­je­me, způsob, jakým ko­mu­ni­ku­je­me i spo­lu­pra­cu­je­me. Vzniká tak po­tře­ba za­mě­řit se na pro­duk­ty, služby, značky a jejich roli v životě zá­kaz­ní­ků i za­měst­nan­ců.

  

- Inzerce -

GFI Unlimited Secure Email: bezpečná elektronická pošta pro malé a střední firmy

Jsou dvě oblasti, které letos budou pro obchodní kontinuitu malých a středních firem (SMB) kriticky důležité: bezpečnost firemních sítí a elektronické pošty. Podle odhadů společnosti GFI Software více než 50 % loňských útoků směřovalo právě na SMB firmy.

Helios
- inzerce -