facebook LinkedIN LinkedIN - follow

Check Point podporuje vícejádrové procesory

checkpoint_xeon_724.jpgSpolečnost Check Point Software uvedla na trh bezpečnostní řešení VPN-1 s technologií CoreXL. VPN-1 Power s CoreXL jako první síťová bezpečnostní brána nabízí výkon obvyklý v databázových centrech i při aktivaci IPS funkce s přísným bezpečnostním profilem, která zajišťuje ochranu před hrozbami na aplikační vrstvě. Check Point technologii Core XL vyvinul s cílem efektivně využít otevřenou vícejádrovou architekturu, jakou nabízí například řada čtyřjádrových procesorů Intel Xeon 5300. Pro dosažení lineárního nárůstu výkonu používá CoreXL patentované technologie pro rozdělení zátěže mezi všechna dostupná procesorová jádra, na každém jádru přitom VPN-1 běží nezávisle.

CoreXL je odpovědí společnosti Check Point na obecné rozšíření aplikací náročných na šířku přenosového pásma, jako jsou VoIP systémy, streamované video či nástroje pro vzdálenou spolupráci i na předpokládané přijetí 10Gbps sítí, které si vynucují dostupnost vysoce výkonných bezpečnostních systémů, které zajistí ochranu před červy i zranitelnostmi konkrétních aplikací bez snížení rychlosti síťové komunikace. VPN-1 Power s technologií CoreXL nabízí komplexní ochranu sítí s hloubkovou kontrolou přenášených dat bez kompromisů v oblasti rychlosti síťové komunikace. Vysokého výkonu Check Point dosahuje díky vlastní výkonnostní architektuře a procesorům řady Quad-Core Intel Xeon 5300 se serverovými síťovými adaptéry rodiny Intel PRO/1000 PT.

 
  

- PR -

Transformace bankovnictví a pojišťovnictví v éře umělé inteligence

Umělá inteligence se stala hy­ba­te­lem digitální revoluce ve finančním sektoru. Přináší bezprecedentní možnosti automatizace, personalizace služeb a optimalizace rizik. Přestože potenciál AI je enormní, jen malá část bank má připravenou komplexní strategii pro její implementaci.

  

- PR -

Pět způsobů, jak AI změní náš svět k nepoznání

AI_analyzuje_data-PR.jpegUmělá inteligence (AI) a strojové učení (ML) přináší už více než 10 let podnikům i výzkumníkům stále možnosti. Ať už jde o využití prediktivní analýzy k předvídání údržby zařízení, nástroje počítačového vidění, které dávají oči robotům na automatických montážních linkách, nebo digitální dvojčata sloužící k simulaci fungování továren, měst, a dokonce i celých ekonomik, seznam aplikací poháněných AI je dlouhý a stále se prodlužuje.