facebook LinkedIN LinkedIN - follow

Bezpečnostní řešení Panda 2010

Panda Security přichází na trh s novými řešeními pro rok 2010. Jedná se o produkty Panda Antivirus for Netbooks, Panda Antivirus Pro 2010, Panda Internet Security 2010 a Panda Global Protection 2010. Nové produkty jsou speciálně navrženy tak, aby poskytovaly maximální ochranu s minimálním vlivem na chod počítače. Díky technologiím inteligentní centrály kolektivní inteligence, které Panda Security začala používat před dvěma lety, dosahují nová řešení řady 2010 o 80 procent lepší výkon v porovnání s loňskými verzemi. Produkty Panda pro domácí uživatele také poskytují o 60 % vyšší rychlost při surfování a o 40 % vyšší rychlost downloadů oproti předchozím verzím, přičemž spotřeba je jen 8 MB.


Altair - konference

Všechna nová řešení Panda Security obsahují ověřenou technologii chránící USB před virovým infekcím a šíření hrozeb, které běžně využívá malware. Navíc obsahují produkty řady 2010 zcela novou heuristickou kontrolu a společnou databázi virů, takže tím, že působí jednak lokálně a jednak s centrální kontrolou kolektivní inteligence, poskytují vysokou úroveň ochrany před nejnovějším hrozbami, které slouží pro krádež identity.

 

Panda Antivirus for Netbooks je zcela nové a ultra-nenáročné řešení pro zákazníky využívajícími netbooky a mini laptopy. Obsahuje antispyware, antiphishing, antirootkit, firewall a ochranu identity.

 

Panda Antivirus Pro 2010 chrání před viry, spyware a hackery a obsahuje i nový modul ochrany před krádeží identity a zabudovaný firewall.

 

Panda Internet Security 2010 je komplexní řešení chránící před všemi typy hrozeb včetně virů, spyware, rootkitů, hackerů, online podvody, krádežemi identity a všemi dalšími internetovými hrozbami. Jeho součástí je i systém online záloh do velikosti 2 GB a nástroje obnovení systému. Antispam modul zaručuje, že e-mail schránky zákazníků nebudou obsahovat nevyžádané zprávy a rodičovská kontrola se stará o bezpečné používání webu dětmi.

 

Panda Global Protection 2010 je nejkomplexnější bezpečnostní řešení Panda Security, která chrání uživatele před všemi typy internetových hrozeb včetně virů, spyware, rootkitů, hackerů, online podvody a krádežemi identity. Kromě antispamové ochrany a rodičovské kontroly získávají uživatelé možnost dělat zálohy důležitých souborů (dokumentů, hudby, fotografií, atd.) na CD / DVD nebo online (do velikosti 5 GB) a obnovit je v případě náhlé ztráty nebo poškození. Díky integraci kolektivní inteligence došlo k výrazným zlepšením v oblasti spotřeby paměti a rychlosti surfování a downloadů.


 
  

- Inzerce -

Pozvánka na webinář Infor pro potravinářské společnosti

Požadavky spotřebitelů na větší inovace a transparentnost produktů, stále se zvyšující tlaky na kvalitu a dodržování předpisů, těsnější marže, příležitosti pro nové prodejní kanály a dynamická pracovní síla, to jsou jen některé z faktorů, které posouvají dynamiku trhu až do bodu, kdy výrobci potravin a nápojů musí přijmout nový přístup ke svému podnikání.