System4U
facebook LinkedIN LinkedIN - follow

Trend Micro ohlašuje Mobile Security 3.0

pro individuální spotřebitele s ochranou soukromí pro Facebook

Společnost Trend Micro uvedla na trh novou personální edici bezpečnostního řešení Trend Micro Mobile Security 3.0 určeného pro Android. Tato verze Mobile Security třetí generace přináší novou úroveň bezpečnosti pro individuální uživatele, zejména rozšířením ochrany informací v aplikaci Facebook. Do nové verze je začleněno také rychlejší skenování malwaru a možnost zálohovat veškerá uživatelská data v bezpečném cloudu Trend Micro.Trend Micro do řešení integrovala také nedávno uvedený produkt Trend Micro Privacy Scanner, který je určen speciálně pro použití s aplikací Facebook: poskytuje dodatečnou vrstvu ochrany pro osobní informace na sociálních sítích. Trend Micro Privacy Scanner analyzuje nastavení uživatele na Facebooku a nabízí rady ohledně možných změn, které zlepší ochranu privátních informací uživatele na těchto stránkách. Pomocí jednoho kliknutí tak může uživatel snadno monitorovat své nastavení na Facebooku a řídit přístup k osobním a soukromým informacím, což zlepší jak jeho digitální tak i osobní bezpečnost.

 

Do aplikace Trend Micro Mobile Security byl dále zabudován produkt Trend Micro Mobile Backup and Restore. Tato funkcionalita, rovněž dostupná jako samostatná aplikace, umožňuje uživatelům integrované zálohování dat do bezpečného cloudu společnosti Trend Micro. Mohou si tak automaticky zálohovat své kontakty, fotky, videa, hudbu, zprávy, historii nebo záznamy kalendáře. Kromě toho obsahuje nová aplikace zdokonalený skenovací engine, který poskytuje rychlejší a účinnější ochranu, ale zároveň má mnohem mírnější dopady na výkon zařízení.


 
Sophos
  

- Inzerce -

Konference VMware představí technologie z oblasti zabezpečení

Security Experience DayNa online semináři VMware Security Experience Day v úterý 15. 6. představí experti novinky z IT bezpečnosti.

  

- Inzerce -

Panasonic představuje nejucelenější řadu 4K projektorů a displejů

Společnost Panasonic představila na veletrhu ISE 2021 nové projektory a displeje a nabídla tak nejucelenější řadu 4K zobrazovacích řešení, která uspokojí rostoucí poptávku po strhujícím diváckém zážitku.